Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Közepes testű kutyát szeretnék. 13 éves fiú vagyok, átlagos testalkattal.

Úgy tartanám a kutyát, hogy délután 1, este másfél órás séta egy nagy réten, ahol leengedném a pórázról és futkározhatna.

Este velem aludna a a szobámban, amíg suliban vagyok addig az udvaron lenne, illetve játszana a másik, 2 éves kaukázusimmal. Természetesen nem egyből, előtte összeszoktatnám őket lassan, rendesen, nem elkapkodva.


Tulajdonképpen ennyi lenne.

Nem a legokosabb kutyáról van szó. elég ha az ül, marad, gyere ide parancsokat tudja.

olyat szeretnék, akinek csak én vagyok a mindene, tehát egygazdis, idegenekkel kételkedő, nem bízik bennük.


Na legyen annyira makacs, önfejű, tegye meg azt amire kérem.

És a legfontosabb, hogy szeressen szeressen és szeressen.


Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mert mindenképp menhelyről szeretnék befogadni egy max. 3 hónapos kutyát.

Lehet keverék is, csak tudjam, hogy milyen lenne számomra megfelelő.


2012. aug. 10. 22:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szerintem baj lehet abból, hogy a kau felette is uralkodni akar majd és lehet, hogy nem akar vele összebarátkozni, úgyhogy szerintem válasszátok el a kertet ekik, a fele a kau-é a fele a te kutyádé, és nem a mérettől függ szerintem se, ha pl kicsi kora óta nálad van, akkor akár egy kau is hallgat rád, és lehet, hogy a te kutyádnak kéne kintre is egy ház, ha úgy érzi, hogy télen hideg van, akkor be tudjon menni oda és akkor akár dalmata is lehet :)
2012. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy apáddal kellene megbeszélni mind az új kutya,mind a falka sorrend kérdését,mert egy kaunál még nagyobb baj is lehet ha alatta vagy a ranglistán.
2012. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Apa nem szokott meghallgatni. se anya. be se fejezem a mondandómat, már azt mondják rá, hogy oldjam meg, ők ezzel nem tudnak mit kezdeni.


Ha új barátom van akkor mindig a hibát keresik benne, és azt h mért ne barátkozzak vele.

Apa meg nem akarja megérteni ezt.

2012. aug. 11. 14:29
 24/29 A kérdező kommentje:
De a dalmata nem lenne jó. Mert az nagytestű. nekem közepes kéne.:S
2012. aug. 11. 14:30
 25/29 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd hülyeségnek, de a helyedben, mivel a kutya ALATT állsz a sorrendben, minden mozdulatomra erősen odafigyelnék a helyedben. Én kívánom a legkevésbé, h egyszer a kaunak te tessen valami, amit csinálsz.
2012. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Jó, igazad van, bocs.

Csak teljesen ki vagyok akadva, hogy a szüleim meg sem hallgatnak, és rávágják hogy NEM, vagy hogy nem az ő problémájuk, én oldjam meg.


És a kutyát sem engedik :\

2012. aug. 11. 17:36
 27/29 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Mint írtam, én 10 évet vártam kutyára. Nem könnyű. Esetleg más állatot se engednek? Halak (tudom, azokkal szinte semmit se lehet csinálni, nekem is van egy 160 literes akváriumom, viszont esténként, mikor leülök etetni akár egy órán keresztül is képes vagyok őket bámulni), törpenyúl, hörcsög, mókus, valami?
2012. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

De, van a kau, egy cica, egy ékszerteknős, 2 tengerimalac, 1 höri.

De velük túl egyszerű foglalkozni ...

2012. aug. 11. 18:05
 29/29 anonim ***** válasza:
hát a barátaidat nem muszáj bemutatni nekik :) am mért nem hallgatnak meg? és mondd meg nekik, hogy a saját pénzedet áldoznád a kutyára, nekik csak bele kéne egyezniük...
2012. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!