Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg alapvető...

Hogy tanítsam meg alapvető dolgokra a picit?

Figyelt kérdés

Kaptam egy pici, (még nincs 3 hónapos) kutyust. Talán puli és vmilydn dog keverék, nem tudom pontosan. Na szóval azt szeretném tudni,hogy ti hogy tanítottátok meg a pici kutyusotoknak az ilyen alapvető dolgokat? pl.: ül, marad, gyere, labdát visszahozni, fekszik... ilyenek. :)

Ha minden nap foglalkozom vele,fog sikerülni? Néhány hasznos tanáccsal el tudnátok látni, még nagyon kezdő gazdi vagyok :D


2012. aug. 11. 18:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tanfolyamos rendszerű kutyaiskolába jár, az havi kb 6000 Ft-ból tud kutyaiskolába járni heti kétszer is akár. Vannak drágább és olcsóbb kutyaiskolák, a tanfolyami rendszer drágább, viszont sokkal hatékonyabb. Én sajnos messze vagyok attól, hogy milliomos legyek, ám nekem megéri költeni a kutyaiskolára, sok másik emberrel egyetemben.
2012. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
007. Egyet elfelejtesz: azt, hogy az emberek (főleg az idősebbek) egyetlen társa a kutya, de ezek az állatok általában lakást, házat is őriznek. Nem a luxus "kutyuli-mutyuli" kategóriába tartoznak. De ezt még a törvény sem ismeri el, mert kedvtelésből tartottnak minősíti a házőrzőket is. Hurrá, legyen kevesebb házőrző, még több idős embert raboljanak ki és verjenek agyon holmi bűnőzők? Ne tartson kutyát, akinek kevés a pénze? Ez hülyeség.
2012. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!