Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes labradorom van,3...

6 hetes labradorom van,3 napja kerult hozzank. Amikor meg akarom simizni egybol kap a kezem utan. Mit tegyek hogy leszoktassam errol?

Figyelt kérdés
ha epp nem alszik es korulotte vagyunk elkezdi harapdalni a labamat. Nem szeretnem hogy setaknal is ha megsimizi valaki egybol megkapja. Mit tegyek? Hogyan lehetne leszoktatni a harapdalasrol?
2012. aug. 12. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 napja ment hozzátok szerintem először 1 embert szokjon meg.. nekünk is labradorunk van de sosem volt vele ilyen baj.
2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Augusztus 1. óta törvény tiltja hogy a kiskutya 8 hetes kora elött el legyen szakítva az anyjától. Elárulom oka is van: ez az egyik legfontosabb szocializciós időszak a kiskutya életében. Például most kellett volna az anyjától és a testvéreitől megtanulni, hogy ha harap az másiknak fáj.

Nagy s..ggfej szaporító lehet akitől van, mi? A gatyátok rá fog menni az állatorvosra, a labradorok az itthoni szaporitok által egyik legjobban beteggé tett fajta ...


A harap cincáld meg a nyakán a bőr picit ... és hangosan kiabálj hogy ez neked fáj. Amit az anyja nem tudott megtanítani, azt most neked kell....

(2 labrador gazdája)

2012. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Egyenlőre még nem nagyon kell attól félned, hogy majd az utcán mi lesz. Csak a harmadik oltás után lehet kivinni közterületre, úgy 11-12 hetesen.

Legalább chipes a kutya, első oltás, féregtelenítések rendben vannak, ha már egy ilyen mocskos szaporítótól vásároltátok -teljesen felelőtlenül?

2012. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól a két hét plusztól még harapdálni fog. Neki ez a játék addig, míg a gazdája meg nem tanítja arra, hogy neki ez nem tetszik és más játékot ad neki.

Rá kell szólni, hogy nem!. El kell fordulni, le kell venni a fejét, idővel már elég lesz a nemmel is megelőzni, hogy harapni akarjon.

2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. sajnos banom kicsit hogy hamar elhoztuk amugy minden teljesen rendben van vele. megvan az oltas, torzskonyv, a szaporitotol megkaptam kis fiolaba a kovetkezo oltast is. nem vittem meg ki pont ezert hogy elkeruljuk a bajt. ezen a kis "hiban" kivul semmi baj a kutyussal :)
2012. aug. 12. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, de én nem vagyok biztos benne, hogy az a tk valódi, lehet hamis.

Normális tenyésztő nem ad el 6 hetes kutyát. Olyat nem is hallottam, hogy odaadják a következő oltást is :O

2012. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem kell hamisnak lenni annak a törzskönyvnek. Két törzskönyves kutya párosításakor a bejelentett kölykök megkapják a papírokat.

A "normális " tenyésztők még ezelőtt egy évvel is 6 hetesen is adtak oda kölyköt. Csak nemrégiben kezdett fertőzni a 8 hetes határidő. Gondolom, a sok cseppnyi, giznya, nebántsvirág egyedek miatt.

2012. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jézusom hoyg vehetsz egy általad is tudton mocskos szaporítótól kutyát. Az általa adott oltást ne add be neki. Pon tegy ennyire beteges fajtát miért vesznek emberek gyárakból.
2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nekem egyik ismerősöm adott oda kiskutyát szintén ennyi idősen kb. nem is olyan rég még július köepén, Vele is volt ez gond, valaki olyat mondott nekem, hogy az ujjaimat lehet, hogy azért kapja meg, hogy szopizni akar még kicsit, én nálam az ál sírás nem jött be, csak nézett, közben rágcsált, eleinte még a kezemet a hátam mögé tettem, hogy még ne nagyon rágja szét az ujjam, gondolod írj privit és akkor majd ott még adok tippeket mit is csinálhatsz :)
2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Be ne adasd neki azt az oltást, fenetudja mi van benne. Meg ezért ezeket illik hütöben tartani ...
2012. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!