Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát válasszak?

Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Lakásban tartanám, legyen jól tanítható és van egy tengerimalacom.

2012. aug. 13. 20:08
1 2
 11/20 anonim válasza:
ajánlom a westie-t nagyon könnyen taníthatóak nekem pl 5 hónapos korára szobatiszta lett kutyasuli nélkül millió sok dolgot könnyedén megtanult....lakásba tökéletes és nagyon barátságos de sok más ilyen kutyus van még én őt tudom ajánlani nekem ilyen van :)
2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem tacskót ne válassz, mert kotorékeb.A Beagle-t sem ajánlom, mert mindent megrághat. Lakásba inkább Yorkshire való, vagy csivava.
2012. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a beagle-ös dolgot alá tudom támasztani, a kertünkben egy csomó kisebb fát, bokrot rózsabokrot (ami tele volt hatalmas tövisekkel) tőből kirágta, a földdel tette egyenlővé, utána pedig végighúzgálta a kerten, mint a győzelmi zászlót
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 petrusi ***** válasza:

Ha a tacskó jól ki van fárasztva, tökéletes társ.Javasolnám, hogy ha esetleg tetszene a tacskó, ne normál méretűt, hanem törpét vagy kaninchent válassz.Ugyan a legtöbb helyen szinte már törvényszerűvé vált az a vélemény, hogy a tacskó nagyon makacs fajta,hidd el, ez nem mindig igaz.Megfelelő kapcsolat kell kutya és gazdi között, és a tacsi is bármit megtesz, amire csak kéred.

DE ajánlom még a törpe uszkárt.Nagyon-nagyon könnyen tanítható kutya, mondhatni a legrosszabb ember sem tud elrontani egy uszkárt.Nagyon odaadó és hűséges kutya.Kezdő gazdiknak is jó választás.

A tengerimalachoz bármelyik kutyát hozzá lehet szoktatni, ha még kiskorában bemutatod a malackát.Ezzel, bármilyen fajtát válassz is,nem szabad, hogy gond legyen.

2012. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Plüsskutya. simán elvan egyedül 6 órát, akár még többet is.
2012. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 FöldreSzálltAngyal válasza:
yorki vagy westie szerintem :)
2012. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
bichon bolognese, tacskó(az kicsit aktívabb), yorkie:)
2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat!Most a bishon és az uszkár a legesélyesebb mert az ismerek egy kutyát akire már többször vigyáztunk neki jövő tavasszal lesznek kölykei és tőlük vehetünk vagy keresek uszkár tenyésztőt.
2012. aug. 18. 05:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia ha még nem késő vegyél inkább mopszot! Nagyon szeretnivaló,el van 6 óráig egyedül(alszik+horkol:D) napi 1 óra séta elég neki sőt van amikor sok mert kifullad a melegtől:D Tapasztalatból mondom vegyél mopszot!A legjámborabb semmi rosszat nem csinálna otthon,tehát nem kell aggódni.De a törpeuszkár nem gondolom hogy jó választás lenne...
2012. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
az a szerencsétlen nem horkol, hanem kap levegőt..., jaj de cuki...
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!