Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ugy kutyat tartani...

Hogy lehet ugy kutyat tartani hogy felek hogy baja esik ha nem vagyok vele?

Figyelt kérdés

Kertes hazba benn aludna velem igy nem tudnal.megmergezi meg leszurni de ha nem vagyok napkozbe otthon nem tudom hogy lrhetne kinn a kertben biztonsagban? Tudom panelba is be vannak zarva a kuytya de hogy birnak ki 8 orakat pisoles.nelkul? Szoval en nem tartanam benn olyan sokat egyedul de a oertben meg megmerezhetik..

Mi lrgyen akkor? Ne legyen kutyam?



2012. aug. 14. 21:00
 1/10 lakle ***** válasza:
100%
KIbír 8 órát pisi nélkül.
2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak rosszat tennél vele... kertes házban bezárni? egész nap ki akarna menni, szenvedne csak. Vagy szedd össze magad és felejtsd el ezeket a hülyeségeket h leszúrják stb vagy ne is legyen kutyád.
2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyan rossz környéken laktok, hogy tartani kell a mérgezéstől? A szomszédaitoknak vannak kutyáik? Ők kint vannak a kertben? Szerintem kicsit túlparázod a dolgot. Kint, a kertben sokkal jobban érezné magát, mint bent. Gondolj bele, nem kell tartogatni a pisit 8 órán át, hanem akkor végzi a dolgát, amikor akarja. Ez alapból nagy könnyebbség.
2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoba kutyám kibírja. Ha sokszor van, hogy nem tudok hamar hazaérni és sokáig kéne egyedül lennie, mindig elhívom nagyimat, kutyaőrzőbe, hogy engedje ki ha dolga van. De sosem megy ki, és mindig csodálkozik mamim, hogy kibírja. Olyankor ha nem vagyok vele, szomorú és egész nap csak fekszik, vagy ablaknál ül és nézi mikor jövök meg, és nincs kedve kimenni sem, és dolgát végezni sem.
2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok/jártam. Nálam is bent alszanak és ha nem vagyok itthon, akkor is általában bent vannak, igaz, én nem szoktam 8 órát eljárni.

Kibírják ennyi ideig bent, panelban is tartanak kutyát, nekik is ki kell bírni.

Nade ezekben a nagy melegekben, amik voltak, úgy döntöttem, hogy márpedig éjszaka kint kell lenniük, nekik is jobb a hüsiben. Úgyhogy nagy nehezen kint hagytam őket. Pár nap alatt megszokták. De igazából az a helyzet, hogy elsősorban nekem kellett, mert én szarabbul éreztem magam, mint ők. Azóta már nemcsak éjjel merem kint hagyni őket, hanem néha nappal is. :)

2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Csináltass neki kennelt messze a kerítéstől! Én is így tartom a kutyáim, nagyon jól megvannak. Amikor otthon vagyok akkor bejöhetnek meg foglalkozok velük, és a kennelben is nagyon szeretnek lenni. Amúgy a házban is simán kibír ennyit egy felnőtt kutya, semmi baja nem lesz. De ha már félsz akkor tarthatsz a betöréstől is, és ha a betörő bent találja a kutyát a házban... Hozzánk törtek már be, áldom a sorsot, hogy kennelben volt a kutyám.
2012. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kibírja pisilés nélkül, de tök hülyeség kertes házban bezárva tartani... Nekünk rengeteg kutyánk volt már, mind öregkorára pusztult el, pedig itt aztán van kitől félteni, iszonyatosan rossz környéken lakunk, mégis volt annyi eszük hogy idegenhez nem mentek oda, kaját nem vettek el. Csak nevelés kérdése.
2012. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
ne tarsd bennt. Ráadásul a napfényre szüksége van a d vitamin miatt. Kutyák milliói élnek kertben, és semmi bajuk nincs. csak biztonságossá kell tenni a helyet.
2012. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utcaban 2het alatt 4 kutyat mergeztek meg. Van ahova e ia ttortek utana.
2012. aug. 15. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:

1. a kaput kulccsal zárd be, hogy senki ne jusson be.


2.a kutyádnak keríts el egy rész a kertben a kerítéstől messze, hogy bedobni se lehessen neki semmit.


ez szerintem jó lesz ha nem lehet átmászni a kerítésedet, de áll kamerákat is szereltethetsz, hogy az emberek megijedjenek, de akár igaziak is lehetnek akár ;))

2012. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!