Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe nézitek a kutyáitokat?

Mibe nézitek a kutyáitokat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy 17 hónapos amsztaffom. Benne látom azt, ami én vagyok, én neveltem fel, olyanra, amilyenre szerettem volna. A legjobb társam, ki utaimon elkísér és vigyázz rám. Hüséges, odaadó, erős, akaratos, aki ha szomorú vagyok, mindég mosolyt csal az arcomra. Ha pedig boldog vagyok, annyira boldog ő is, hogy az leírhatatlan érzés számomra. Olyankor semmi nem áll utunkba. ő egy ember - barát, aki hiába hogy néma, többet mond el magáról mindennél, a szemével, mely olyan egyedi, a farkával, melyett annyira tud csóválni, hogy pattog jobra-balra az egész teste és még sok más leírhatatlan dolog. Kíváncsi lennék több ember véleményére, ők mit gondolnak kedvenceikről. Előre is köszönöm.

22 Lány


2012. aug. 15. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
"ő egy ember" Eddig olvastam...bahh. :D
2012. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült olyanra nevelnem a kutyám amilyenre én szerettem volna..sajnos teljesen rám hasonlit,pedig ezt végképp nem akartam..ha éppen nem alszik akkor csak enne,dugna vagy autókázna.
2012. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiába minden kutya olyan mint a gazdija.:P
2012. aug. 15. 10:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Családtag, játszótárs, jóbarát:)


21/l

2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutyám a legjobb barátom.Már 10 éve a legjobb!4 évesen kaptam nagyapámtól aki nemsokára utána meghalt.Ő emlék is nekem róla.. :)

14/f

2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kutyám házőrző, háziállat, barát. A másik munkatárs, terelőkutya, barát.
2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutyáim a kutyáim. A szó legszebb értelmében. Szívesebben vagyok velük, mint bárki mással. Amikor rájöttem, milyen keveset is tudok róluk, teljesen kétségbeestem.

Itt vannak azok a lények, akiknek a sors úgy hozta, hogy az életemet köszönhetem, és én nem tudom, Ők mit szeretnének.

Elkezdtem olvasni, tájékozódni, tapasztalni, kipróbáltam ilyen sulit, olyan sulit, míg kikötöttem az egyiknél, ahol azóta én magam is dolgozom, és felhagyva minden korábbi tanulmányommal etológusnak tanulok.

Sietnem kell, mert ki tudja, hány évig lesznek velem. A legidősebb 2,5 éves. Bárcsak tudnám, hogy 8, 10, 14 évig éle-e... Minden tőlem telhetőt szeretnék megtenni azért, hogy a lehető legjobbat nyújthassam nekik.

Szeretném megérteni, megismerni őket.

Úgy alakult, hogy 5-en vannak. Ha egy kutyám lenne, jaj de könnyű dolgom lenne... Így állandó időhiányom van...

5 óra, mire mindet megsétáltatom, utána jön a csoportos séta, és ebben sehol nincs az életmódprogram, az apport, az agility, az ŐV,... és emellett persze ott az egyetem, a kutyasuli, stb...


Imádom őket, de ezt próbálom az ő nyelvükön kifejezni. (Nem simogatással, hanem egy tuti közös programmal például...)

2012. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lakle ***** válasza:
100%
Társam, aki elkísér engem azon az úton, ahova senki sem jön velem.
2012. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ezt de szépen írtad!!!
2012. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Társam a mindennapokban. Mindig itt van mellettem,együtt alszunk, ahova csak tudom magammal viszem.

Nagyon sok ember vesz körül, s miután egyre többet megismerek,rájövök, hogy a kutya többet ér a legtöbb embernél.

2012. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!