Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibe nézitek a kutyáitokat?

Mibe nézitek a kutyáitokat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy 17 hónapos amsztaffom. Benne látom azt, ami én vagyok, én neveltem fel, olyanra, amilyenre szerettem volna. A legjobb társam, ki utaimon elkísér és vigyázz rám. Hüséges, odaadó, erős, akaratos, aki ha szomorú vagyok, mindég mosolyt csal az arcomra. Ha pedig boldog vagyok, annyira boldog ő is, hogy az leírhatatlan érzés számomra. Olyankor semmi nem áll utunkba. ő egy ember - barát, aki hiába hogy néma, többet mond el magáról mindennél, a szemével, mely olyan egyedi, a farkával, melyett annyira tud csóválni, hogy pattog jobra-balra az egész teste és még sok más leírhatatlan dolog. Kíváncsi lennék több ember véleményére, ők mit gondolnak kedvenceikről. Előre is köszönöm.

22 Lány


2012. aug. 15. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pajkos. Makacs. Alkalmi süket. Egy kisebb méretű hangfal... Olyan, mint én. Még ha tagadja is :DD
2012. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem sikerült olyanra nevelni,amilyenree akartam,sőt szinte az ellenkezőm,úgy érzem ő a legtökéletesebb és legnekemvalóbb kutya.:)

Különleges személyisége van,igazi barát,örökké hűséges társ.

2012. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugy nézek rá és ugy is nevelem, mint egy kutyát. megkap mindent, ellátom, tisztelem, de szerelmes nem vagyok bele.
2012. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Ő sokkal több nekem, mint egy kutya. Igazi társ. Ha rossz kedvem van felvidít, el se mozdul előlem. Még kajával se lehet lekenyerezni olyankor. Ha jó kedvem van együtt örülünk. Szeretünk együtt sétálni, játszani bohóckodni. Nagyon okos értelmes. A személyisége olyan, mint az enyém makacs önfejű, de akit szeret azért bármit. Csak rám hallgat más akármeddig könyöröghet neki, ha én szólok neki sprintel felém. Még a kéztartásomat is eltanulta tőlem ő is úgy szokta tartani a mancsát. :) Olyan aranyos. Azt is szeretem benne, hogy hiába kistestű iszonyúan lehet nyúzni, mert én imádom gyömöszölni és ő is imádja. Imádunk vadul durván játszani. Az a legjobb, hogy amikor elég a vadulásból azonnal le is tudom állítani. Nagyon okos értelmes, teljesen olyan mint én. Nem lehet mellette unatkozni.
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!