Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a BARF...

Mi a véleményetek a BARF étrendről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

ma 10:41

Sajnos napjainkban már olyan jól sikerült a kutya háziasítása, hogy némely fajta undorodva elfordul a természetes ételtől. Évtizedek óta a tenyésztett kutyák legtöbbje már tápokon él. Változik az emésztésük.

2012. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Évtizedek alatt nem változik az emésztés gyökeresen - legfeljebb csak ha a tenyésztő direkt arra tenyészt.
2012. aug. 16. 13:09
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Buta dolog! Sem az emésztés, sem a kutya gyomor felépítése sem változik, esetleg az ízlése, mert az ember jóvoltából bizonyos ízeket nem ismer! A csecsemők is legjobban azokat az ételeket,ízeket szeretik, amit a mama a szoptatás alatt evett! A kutya is ilyen. Én a szoptatós anyát, mindig szoptatás közben etetem, és a picik, van hogy beleesnek az anya ételébe, ami úgy van összeállítva, hogy ők is ehessék! Fő alkotója, nyers darált hús. Attól sem esek kétségbe, hogy időbe telik az előkészítés, mert 100- 130 adag ételt kell naponta készíteni. Igen, tápot is kapnak a kicsik, de csak azért, hogy ismerjék a táp ízét, ha olyan helyre viszik,ne utasítsa vissza az ételt csak azért mert olyat még nem evett!Igen is nagyon jó, ha igazi ételt is kap a kutya! De emberek, nem lehet terhes a szeretett társunk kiszolgálása!
2012. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Anyám halászlevet evett sokat, mikor velem volt terhes. Mióta élek (s már felnőttnek számítok egy ideje), tiszta szívemből undorodom a halászlétől. De egyébként is, hogyan érezné a magzat az ízeket, ha a kaját a köldökzsinóron át kapja, teljesen lebontva rögtön beépíthető (kis láncú molekulák) formára?
2012. aug. 17. 00:33
 15/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat... késő van, szoptatásról beszélsz... tényleg bocsi, visszaszívtam, az anyatejhez nem értek xD
2012. aug. 17. 00:34
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire buta vagy, otthon a budiban terjeszd a butaságod, ne járasd le magad a nyilvánosság előtt!
2012. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Na jó, és is bocsi, mert nem olvastam, hogy helyesbítettél, hogy véletlen hozzászóltál olyanhoz, amihez nem értsz! Akkor hidd el, hogy az anya étkezése, nagyban befolyásolja a tej ízét, és ezzel a csecsemő ízérzetét.olyanról nem hallottál, hogy nem mindegy, hogy a tehenet milyen minőségű legelőn legeltetik, mert az is befolyásolja a tej minőségét!Ez pedig minden emlősre vonatkozik! De talán kérdezd meg a mamádtól!
2012. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem, én olyanhoz szóltam hozzá, amiről tudok: a magzat táplálásához, mert valamiért nem tűnt fel (lehet alig láttam ki a fejemből - de akkor minek jöttem fel olvasgatni? xD), hogy te a szoptatásról beszélsz - ami ugye már nem a magzat. Nem tudom, miért. De nagyon sajnálom, hogy ilyen bunkó vagy, mert kedves embernek tűntél - úgy érzem, hogy én mindenkivel tisztelettudóan "beszéltem", úgyhogy nem értem... azaz hát de, mostmár igen. Tényleg sajnálom.
2012. aug. 17. 09:59
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy bizonyára olvasni nem tudsz, mert én semmi MAGZATRÓL nem beszéltem, éppen azért, mert nem vagyok bunkó, és tisztában vagyok a magzat, és a csecsemő közötti különbséggel!Azt hiszem, a szoptatós kutyáról, és gyermekét szoptató anyáról beszéltem. Ennek ellenére, a már megszületett baba ízlését is befolyásolja az anya terhessége alatti táplálkozási szokása./Talán mégsem mondtam hülyeséget, amiért BUNKÓNAK titulálsz! talán egy kicsit jobban tájékozódnod kellene!
2012. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem igazán, hogy ez hogyan kapcsolódik, a BARF diétához!
2012. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!