Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek ennyire hülye?...

Hogy lehetek ennyire hülye? Mit tegyek? Nem fog enni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltunk egy új ízű tápot és nem ízlik a kutyám(ugyanaz a tápcsalád csak más íz). Ma nem is evett még. Sajnos nincs elég pénzem másikat rendelni majd csak jövő hónapban, de addig még sok idő van. És nála sajnos nem válik be az a módszer , hogy elveszem öt perc után elveszem.
2012. aug. 16. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Új kutyus nem ismerte a csirkefarhátat, nem ette. Kivettem egy darabot, úgy tettem, mint én enném meg. A felével megkínáltam, elvette, megette.
2012. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ebből a minőségből nyugodtan vidd a maradékot a menhelynek.Ér annyit,mint gagyi tápból a többszöröse.
2012. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
biztos fog maradni, mert a múlt haviból is még 1 kg(az bölis)
2012. aug. 16. 20:03
 14/16 Hovarju ***** válasza:
Ha van még a kedvenc ízéből, akkor keverd vele össze ezt a másikat és úgy add oda. Hátha nagyobb kedvvel eszi.
2012. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Túl van etetve! Rajtad múlik, megeszi-e. Amit itt tanácsoltak...
2012. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Válogatós kutya nincs, csak nem éhes kutya van. :)

Ne okozzon álmatlan éjszakát, ha nem evett ma majd eszik holnap, vagy holnapután.

Az ősei, a farkasok sem ettek minden nap, nem mindig volt sikeres a vadászat, a kedvencüket meg pláne nem ették naponta.

2012. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!