Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tegyem könnyebbé a...

Hogy tegyem könnyebbé a helyzetet mindkettőnknek? Hogy lesz jobb neki?

Figyelt kérdés

Szombaton utazok el 1 hétre nyaralni,kutyámat nem viszem magammal mert csak szenvedés lenne neki. Én már 1 hete szenvedek tőle ha belegondolok hogy nem látom 1 hétig,nem kelt fel reggelente,nem látom az édes pofiját..

És az a baj,hogy ha ezekbe belegondolok,akkor mindig magamhoz ölelem,puszilgatom,ezerszer elmondtam már neki hogy mennyire fog hiányozni..:(

Nem volt még ilyen,egy éjszakát töltöttünk csak külön mindig nem 1 hetet!! Nem látom még szomorúnak,de holnap ha meglátja a bőröndöt akkor biztos érezni fogja hogy megyek el. Valahogy uralkodnom kéne magamon,vagy hogy lenne könnyebb mindkettőnknek? Szombat reggel megyek,ne is búcsúzzak el tőle? Már holnap szerintem meg fogok őrülni a tudattól..Mi a helyes ilyenkor? Ti hogy szoktátok ha nem viheted a kutyádat? Nem a szálláshellyel van a gond,azt a nagypapám biztosítja,csak ő nem szereti már a kutyákat mióta meghalt a családi kutyánk,nem vihetem oda ennyi időre.. Meg idős is szegény nem fogja sétáltatni míg mi termálozunk vagy bármi.Úgyhogy az a lehetőség kilőve hogy viszem..


2012. aug. 16. 20:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nahh hazaértünk,és eléggé meglepődtem :S

Kiszálltam kocsiból,kutyám már várt rám odaérek hozzá,és örült de nem erre számítottam. Tényleg úgy köszöntem el tőle mintha boltba mennék,de úgy is örült nekem mintha onnét jöttem volna,semmi izgatottság puszilgatott csóvált annyi de nem ilyen kitörő örömmel. Mellette volt egy kutya akire most vigyázunk egy jópár hónapja,ő jobban örült nekem ugrált rám,nyüsszögött alig bírt betelni velem.

Feljöttünk aztán,keresett egy labdát,utána meg csak lefeküdt a lábamhoz aludni..:S

Elővettem egy labdát amit vettem neki még zegen,aztán utána meg csak azzal tőrödött.

Annyira össze vagyunk nőve,és ez furcsa nekem,mikor először vigyáztak rá 2 napig még 2 éve akkor annyira örült nekem mikor meglátott,össze vissza puszilgatott minden mostmeg..

Ez most mi szerintetek? 2 évesen még nem egy idős kutya,több lelkesedést vártam. Elég szarul esett ez.

2012. aug. 26. 19:29
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy felnőtt, megfelelően nevelt kutyánál ez így normális:)

2 évvel ezelőtt kölyök volt, ők még egész máshogy reagálnak dolgokra. Gondolj csak az "örömpisire", kölyökként sok kutya becsurrant örömében, felnőttként már sokkal jobban kontrollálják az érzelmeiket is.


Örülj neki, így legalább nem kell agyon izgulni magad legközelebb:)

2012. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

igen,igazad van detto ugyanezt mondta párom is mint te,dehát kell a megerősítés,úgy meglepődtem azért..:)

Köszönöm.

2012. aug. 26. 20:14
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nem nyugodtam meg.. Azóta is motoszkál a fejembe,tényleg csak jól nevelt ennyi??:/

Teljesen mintha semmi se történt volna,egész este alszik,játszott kicsit annyi meg sétáltunk de semmi plusz. Azt mondtátok nagyon fog nekem örülni.. Nagyon csalódott vagyok komolyan,másik kutya az jön folyamatosan hozzám,keresi a társaságom,Lüszi meg csak fekszik nem is érdeklem.

Teljesen le vagyok döbbenve,lehet már nem is szeret nem tudom,szar kedvem van nagyon. Nem vagyok már gyerek,de most úgy viselkedek teljesen..

2012. aug. 26. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!