Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem pofátlanság?

Szerintetek ez nem pofátlanság?

Figyelt kérdés
Most fog maradni egy-két kg táp (TOTW) és be szeretném vinni a székes fehérvári herosz-hoz, de nem pofátlanság oda állítani 2 kg táppal?
2012. aug. 17. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mindig marad 1-2 kg? Ezt nem értem.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Havonta szoktam rendelni és nem fogy el mire újra rendelek ezt a halasat meg nem eszi annyira és most ezért marad sok
2012. aug. 17. 19:47
 13/19 anonim ***** válasza:

Most adtam a tetovált állatmentőknek 2 kg prémium cicatápot. Macskanáthás cicáknak. Mivel sajnos pénzt most nem tudtam adni, és venni sem, de sürgősen minden segítségre szükségük volt, odaadtam ami itthon volt.


Az a 2 kiló is éhes pocakokba kerül, add oda, majd később ha tudsz, még viszel nekik. Mások elütik, megverik az állatokat, te ételt adsz. Hidd el, ezek az emberek mások, és a kevésnek is örülnek.

2012. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Megmondod, hogy most csak ennyit tudsz odaadni. Nagyon jó táp, szemükkel nem látnak ilyet a kutyák. Valami olyan kutya majd megeszi.
2012. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer 150 gramm tápot adományoztam, mert nem készültem rá csak odaadtam ami nálam volt :))) Nagyon megköszönték :)
2012. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, hogy lenne már pofátlanság :D 2kg is valami,ha mindenki annyit vinne "csak" be nem lenne semmi gond. Vidd nyugodtan, örülni fognak neki! Nem kell hozzá gyűjtőgetni,hogy több legyen, majd ha lesz még viszel később is.
2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy mindig marad 1-2 kg? Te augusztus elsején elkezded adni, augusztus 31 után pedig már nem adsz belőle, hanem újat veszel? :D

Amúgy biztos hálásak lesznek, mégiscsak jóllakatnak vele pár kutyát.

2012. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenki annyit adjon,amennyit nem szégyell.

Az lenne a pofátlanság,ha valaki visszakérdez az ajándék átadása után,hogy miért csak ennyi,ecsém hogy mertél ezzel ideállítani ..

2 kiló több mint a semmi. Minden apróságnak örülnek egyébként.

2012. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem annyinak is örülnek.
2012. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!