Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapdál, megugat a 3,5...

Harapdál, megugat a 3,5 hónapos kiskutyám?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális az ha pl mikor bezárom a ketrecbe természetesen vonyitgat,..de ez alakul átfele mintha elborulna az agya:-) ugat borit mindent ki, belemászik a vödör vizbe...majd mikor bemegyek hozá...engem is ugat...harapdálja bokámat...de csak óvatosan(nem mondanám h rendszeres,de ha rájön mint egy kamasz, mintha viszabeszélne.,közben megrázza kis fejét...aztán persze elszalad majd viszajön és megint).lehet anak valami rosz következménye ha ezeket az ugatásokat,harapdálásokat \'ráhagyom\',persze nem dicsérgetem. Ezeket kinövi majd magától? Azé nem lene normális ha a kutyám nagykorában ugatna engem a 25 kg-jával.
2009. júl. 24. 04:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ketrecbe zárni? Persze, hogy rosszaságokat talál ki, igazából én sem szeretnék ketrecben lenni. Kölyök kutya még, persze hogy harapdál, incselkedik. Határozottan rá kell szólni, hogy nem szabad, nevelgetni kell, magától semmit nem fog tudni.Foglalkozz vele sokat, játszál vele, simogasd és ha nem muszáj, akkor ne rakd ketrecbe.
2009. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne szabad ketrecben tartanod, bár itt én egy kezdetleges dominacia gondokat is sejtek. Nem jó ötlet ráhagyni az ilyen akciókat, mert nagyon rászokhat erre.
2009. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
milyen kutyád van?Mindenképp most kell fegyelmezned kicsinek!ketrecben tartod vagy kennelben?nem mindegy.az enyémek kennelben vannak és sose volt ilyen probléma pedig 13éves már a legöregebb.természetesen nem egész nap vannak ott,de ha elmegyek itthonrol be kell zárjam őket.
2009. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
németjuhász
2009. júl. 24. 08:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tele van szinte ugyan ilyen kérdéssel ez az oldal,én csak azt nem tudom megérteni hogyha valaki ennyire nincs tisztában magával a kutyával,hogy az milyen és azzal sem h h kell nevelni leszoktatni dolgokról az minek vesz kutyát??? Dísznek???Mutatóba??? minek zárod be egyáltalán,az marha jó neki ott főleg ilyen kicsiként!!! Képen való neked kutya!!!
2009. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 24. 09:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom, hogy bármilyen kölyökkutya ketrecben/kennelben töltse gyerekkorát. Természetes, hogy játékos és feszegeti a határokat, hisz gyerek. Most kellene rengeteg figyelemmel és szeretettel nevelni. Ha ráadásul a kölyökkori nagy mozgásigényét sem tudja kielégíteni, akkor nem csodálom, hogy rosszalkodik. Így együttműködni sem fog veled a nevelés során, esélyes sem lesz a falkavezérségre, arra pedig végképp nem, hogy a társául fogadjon...
2009. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el egy rendes gazdának, aki tudja mit miért tesz és aki nem kínozza!
2009. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nem ismertek, így ugy gondolom felelőtlen ilyen kijelentéseket tenni(utolsó hozzász.), "kínozza". Erre no comment.

Szó nincs kinzásról ezt miből vetted, mert egy 4 hónapos kutyát bezárok a ketrecbe mikor már nincs az a nagy meleg. egy fél 1 órára, hogy szolja a helyét kicsit? ez neked kinzás? miből ovlastad ezt...:S

Imádom ezt a csöpséget és a legjobbat szeretném neki, mindíg is így volt(többiu kutyámnál is). Hozzáteszem nevelem is...

Egyszerüen valmiért ide kveredtem erre az oldalra és kiváncsi voltam mások hogy látnak dolgokat még több tapasztalatot szerezni.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

2009. júl. 24. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elkeseredni, itt majdnem mindenki jót akar, csak nem ismerik a körülményeket...

Nekem is most van hasonló korú németjuhász kiskutyám. Sztem csak játszadozik veled, de jobb lesz róla leszoktatnod. Az enyém most nagyon fogékony, próbálj következetesen nevelni. Mivel voltak már kutyáid, nem lesz nehéz.

2009. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!