Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya a lakásban. De hogyan?

Kutya a lakásban. De hogyan?

Figyelt kérdés
2 Kutyánk van,bent a lakásban.Nagyon sok koszt csinálnak,rengeteget kell utánuk takarítani.Ti hogy oldjátok meg?Ágyra,fotelekbe nem mehetnek.
2012. aug. 21. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mindenkinek más fogalma van arról, hogy mi a koszos szerinte. nem tudom, milyen padlótok van, nekünk szőnyegpadló és parketta, porszivózok naponta a konyhát meg felmosom. én nem veszem észre, hogy különösebben kosz lenne.
2012. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kistestűm van. A szőre nem hullik, a lábát pedig minden séta után megmosom. Egyáltalán nem csinál koszt.
2012. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyusok?Nekünk egy Rhodéziai Ridgeback kutyánk van,heti max. két pórszívózás van.Lábát esetleg a házba való bemenetel előtt megtörölni.De mégis milyen koszt csinálnak?
2012. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egy Staffordshire és egy kicsi keverék.A keveréknek hosszabb a szőre és hiába porszívózok,beleragad a szőnyegbe és nem is igazán jön ki,ha súrolom akkor sem.

Hetente fürdetem Őket,de elég büdösek...érezni a kutyaszagot.Nálatok nem?Többször kellene fürdetni Őket?

2012. aug. 21. 15:55
 5/15 anonim ***** válasza:

hetente fürdeted őket ??? az nagyon nem jó..

2 havonta kell a kutyákat fürdetni csak..


kutyaszag van, mert kutyák,mért nem olyan kutyát vettél aminek nincs szaga :) pl nekünk 2 bichonunk van semmi szag,semmi szőr és kosz is alig van..hetente 2x söprés vagy porszívózás és akkor fel is mosunk..mivel ezek hipoallergén kutyák ezért nem hullik a szőrük..


már sokan mondták,hogy nem érezni ,hogy 2 kutyánk van..mert ahol ők voltak ott mindig büdös kutyaszag volt és minden csupa szőr volt..


hát én elmondtam,hogy ezek a kutyafajták ilyenek :)


amúgy próbáld meg kifésülni a kutyákat vagy furminátorral kiszedni az elhalt szőrt az is segíthet a kevesebb szőrben..szagra annyit mondok ,hogy légfrissítő...

szerintem a kutyák mancsáról kevés kosz jön le,mi csak esős,saras,havas időben mossuk le a lábukat..

2 havonta fürdenek..

2012. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem rövid szőrüm van, kinti-benti (éjjel és ha nem vagyunk otthon kin, ha otthon vagyunk bent), 6 hónapos, samponnal még nem is fürdött, kétszer mostam meg a lábát esős időben séta után.


A szőre néha látszik a padlón, mert fehér, de szalagpadló van és padlócsempe, heti 1x porszivó+felmosás volt mig ő nem votl, azóta néha heti 2. Nem csinál több koszt, mint a gyerekek :), fotelbe, ágyra nem mehet, van bent is kutyaágya.

2012. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az is igaz, hogy az enyém szokott úszni élő vizben hetente egyszer kb...
2012. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam két kinti-benti, hosszúszőrű kutya van. Szerintem könnyebb a szőrüket takarítani, mint a rövidekét. Általában hetente 2x van porszívózás és felmosás. Vedléskor hetente a szőnyegeket négykézláb kipucolom egy kefével. Ha nagyon saras idő van kint, akkor lábmosás van bejövetelkor. Náluk nincs kosz, idegenek megdöbbenve szokták kérdezni, hogy bejöhetnek-e a kutyák a lakásba, mert nem látszik.
2012. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, évente 2x-3x fürdetek.
2012. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg nem értem...főleg ezt a bűzt.

Pedig nincs semmi betegségük,szobatiszták.:/

2012. aug. 21. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!