Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ürülék az udvaron és a...

Kutya ürülék az udvaron és a szomszéd (lent)?

Figyelt kérdés

2kutyánk van,legtöbbször egy adott helyen végzik a dolgukat de néha máshová sikerül.Néha felszedjük,de nem minden alkalom után.Az udvarunk nincs elkerítve(Még)és

szomszédunk rendszeresen a mi füvünkön jár kel,miközben van járda ami közös,de neki az nem jó,a mi területünkön keresztbe gázol át a lakásukhoz.

Pár napja ránk szólt,hogy igénytelen az udvarunk,mert tiszta szar(Ez erős túlzás mert ha kint labdázunk a kutyákkal, ott szaladgálok és sosem lépek bele)és Ő is belelépett épp most.

Mondtam neki,hogy akkor legyen szíves a járdát használni,mire kijelentette,hogy:"Ő nem fog a járdán menni és márpedig fel fogom szedni"

Na erre mérges lettem és mondtam,ha ellep a szar akkor sem lesz semmi köze hozzá,mert az a mi udvarunk ,mostmár azért sem szedem fel,ússzon a szarba.

Szerintetek tényleg igénytelen?Minden kakánál fel kellene szednem?Mi tényleg sosem lépünk bele,ha úgy látom sok van persze felszedem.


2012. aug. 21. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te szedd fel a szart, ő viszont ne járjon át a területeden, mert az birtokháborítás, ha van kerítés, ha nincs. Ezt közöld is vele.
2012. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Érdemes felszedni,de hát a te kerted mi köze hozzá,ha már ott közlekedik és bele lép az ő baja,főleg ha van járda.
2012. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hetente takarítom a kutyaszart a lekerített részből. nem muszáj minden percben szedni.ha még egyszer pofázik az a szomszéd dobáld meg jól kutyaszarral.
2012. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
a saját telkeden azt csinálsz amit akarsz.ha ott hagyod a kutyaszart és csak pár nap múlva szeded fel,az is a te dolgod.
2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Ha a kerítést kutyaszarból rakod ki sincs hozzá a szomszédnak semmi köze. Én a helyedben a szomszéd által használt nyomvonalat végigraknám,had örüljön....
2012. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Mivel a TI területeteken jár át a szomszéd, semmi köze hozzá, mennyi szar van ott...egészen addig, amíg a szag nem zavaró! Ugyanis ez már a környezet zavarását kimeríti.

Nem tudom, hogy sétáltok e a kutyákkal. De két kutya után azért én naponta, de minimum 2-3 naponta szedném az ürüléket. Egyrészt a meleg miatt szaga is lehet és fertőzésveszély is

2012. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Szégyen rád nézve, ha eltűröd a kutyapiszkot napokig. Légy száll rá, ami utána máshova is elrepül pl. A wc-t otthon szintén két-három naponta húzod le?
2012. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a wc egészen más dolog..nem tudom ,hogy jut eszedbe ilyesmi:D

Igen és épp hozzád száll az a légy,rá minden fertőtlenített edényedre:D

2012. aug. 21. 20:58
 9/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A kérdező leguccsó kommentjét LÁJKolom:D
2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Naponta egyszer szedem fel, neked is így kéne. Illetve ha olyan helyre pottyant valamelyik, akkor idő közben is.

Ez a te igényességed-igénytelenséged, hogy mikor szeded, egészen addig nincs köze hozzá másnak, amíg nem szaglik a dolog.


A szomszéd meg birtokháborítást követ el minden egyes alkalommal. Közöld vele, hátha elrettenti. Ezért fel is lehet jelenteni. Hiába, hogy nincs kerítés.

2012. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!