Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ürülék az udvaron és a...

Kutya ürülék az udvaron és a szomszéd (lent)?

Figyelt kérdés

2kutyánk van,legtöbbször egy adott helyen végzik a dolgukat de néha máshová sikerül.Néha felszedjük,de nem minden alkalom után.Az udvarunk nincs elkerítve(Még)és

szomszédunk rendszeresen a mi füvünkön jár kel,miközben van járda ami közös,de neki az nem jó,a mi területünkön keresztbe gázol át a lakásukhoz.

Pár napja ránk szólt,hogy igénytelen az udvarunk,mert tiszta szar(Ez erős túlzás mert ha kint labdázunk a kutyákkal, ott szaladgálok és sosem lépek bele)és Ő is belelépett épp most.

Mondtam neki,hogy akkor legyen szíves a járdát használni,mire kijelentette,hogy:"Ő nem fog a járdán menni és márpedig fel fogom szedni"

Na erre mérges lettem és mondtam,ha ellep a szar akkor sem lesz semmi köze hozzá,mert az a mi udvarunk ,mostmár azért sem szedem fel,ússzon a szarba.

Szerintetek tényleg igénytelen?Minden kakánál fel kellene szednem?Mi tényleg sosem lépünk bele,ha úgy látom sok van persze felszedem.


2012. aug. 21. 16:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi kedves Lájkoló :D Nekem csak a stílussal van bajom,nem a véleménnyel :)

Természetesen nem szaglik,ha büdös lenne az udvar alap dolog,hogy nem hagyom,idáig nem fajul a dolog.

2012. aug. 21. 21:26
 12/22 anonim ***** válasza:
Igaz nekem egy kutyám van, de hülye lennék naponta szedni, (mielőtt viszik a kukát gyorsan összeszedem),hiszen így nincs szaga, mert egyből megszárítja a nap, viszont ha kukába tenném akkor lenne csak büdös, ráadásul egyenként zacskózni meg elég pocséklás.
2012. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Én 2-3 naponta vagy hetente szedem össze és elszállítom az udvar félreeső részében elhelyezett trágyadombra.

Attól még az udvarban marad és a drága jó szomszédom szagolhatja :D

2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én is kb hetente szedem.Azokat amik már megszáradtak :D

Nem is akarom naponta,hát a friss,meleg kakát...köszi,de kihagyom.:S Az egyik kutya ráadásul Tacsi keverék,szóval az Ő kakája elhanyagolható.:D

2012. aug. 21. 21:50
 15/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Azaz, a száraz kakit könnyebb szedni....
2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

Örülök, hogy le lettem pontozva azért, mert naponta felszedem veletek ellentétben. 3 kutya lakik nálunk, 2 nagy és egy kis testű, egy trágyadomb lenne, ha napokig hagynám. (egy hét? könyörgöm!)

Mindezek mellett van két kicsi gyerekem is, miattuk sem hagyhatom napokig érlelődni a szart.


Erről még az jut eszembe, hogy közterületen tuti zavar titeket is, de otthon jó mellette tengődni és egész nap a kupacokat bámulni?

2012. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
71%

Hát nekem aztán könyöröghetsz....:P

A saját udvarunkban akkor szedem amikor akarom, és nem lépek bele. Felőlem a közterületen is elvan a kutyagumi,engem nem zavar...

A kutyák olyan helyre járnak ahol nem is látom a kakit,ha nem kocsival megyek napokig még csak nem is kell arrafelé mennem.

És nincs gyerekem se aki beletapogna a szrba...

2012. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én eddig 2-3 naponta szedtem tőlük, amikor már száraz volt, most naponta felszedem zacskóba (felkapom amíg meleg:D) és kidobom a kukába, na ezzel azt értem el, hogy ilyen melegben iszonyat bűz van a kuka körül, szóval akkor melyik is a jobb, szárazon felszedni vagy kukában érlelni? Nem hiszem, hogy 2 kutya egy hét alatt akna mezőt csinálna az udvarból, mondjuk én nem várnék egy hetet, de a te dolgod, hogy mikor szeded, neki meg semmi keresni valója a te udvarodban.
2012. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nekem sincsenek gyermekeim,de még a szomszédnak sem.

Közterületen akkor zavarna,ha a járdán van,ahol közlekedek.Na az jogos lenne.

Parkokban,füves területeken nem.

Ez nem valami vegyi hulladék csak sz*ar :D Természetes.

2012. aug. 23. 01:06
 20/22 anonim válasza:
szar vagy :)
2013. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!