Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik le sokan a kisebb...

Miért nézik le sokan a kisebb termetű kutyákat?

Figyelt kérdés

Itt most főképp a beaglehöz hasonló méretű kutyákra gondolok. Nekem is egy hasonló termetű van, és rosszul esik, mikor valaki más kiröhögi, ahogy ugat, vagy ellene uszítja a saját kutyáját.

Szerintem, aki igazán szereti az állatokat, az nem csinál ilyet.


2012. aug. 25. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés már 100 van az oldalon!
2012. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Sok különböző véleményt olvastam, és valahol mindegyikben van igazság, legyen szó kis, közepes vagy nagyméretű kutyáról.


Az utolsónak üzenem: mikor feltettem a kérdést, nem írt ki hasonló találatokat, úgyhogy, ezért is mertem kitenni az oldalra.

2012. aug. 25. 21:44
 13/18 A kérdező kommentje:
Persze mindenkinek ment a zöld. :)
2012. aug. 25. 21:45
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért, mert a legtöbb kiskutya elkényeztettet mivel szorakoztatónak tartják a gazdik a nemkivánt viselkedését és megengednek a kutyának mindent. A másik pedig az, hogy mikor valaki kutyára gondol akkor a képzeletében nem egy pincsi vagy palota kutya jelenik meg, hanem egy legalább közepes termetű eb aki védi a háztájat. Én szeretek minden állatot de a kistermetű idegbeteg kutyák az idegeimre tudnak menni. Sajnos nem ők tehetnek róla hanem a gazda aki azt képzeli, hogy egy kistermetű kutyát nem kell tanitani és határokat szabni neki.
2012. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenki egyforma, tudom, hogy válaszodat nem kéne magamra venni, és nem támadásból írtad, de rosszul esik. Mármint maga az általánosítás. A kutyusom nem palota pincsi méretű, akkor, mint egy beagle, és meg is van nevelve. Fontosnak tartom, hogy jól nevelt kutyám legyen, aki nem veszélyes másokra.
2012. aug. 27. 20:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem is a beagle-re értettem amit irtam, mert az nem kis termetű hanem inkább középtermetű, azért irtam oda a pincsit, meg a palotakutyát. Ahogy mondtam a gazdák járatják le inkább a kis termetű kutyákat mivel nem nevelik meg. Nincs miért magadra vedd amit irtam, mert nem rád vonatkozik hanem a személyes véleményemet mondtam el a tapasztalataim alapján.
2012. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, megértem, köszönöm a válaszod. :)
2012. aug. 27. 21:59
 18/18 anonim válasza:
Én sem szeretem a kis p*nanyaló táskakutyákat,de nem a Beagle-re gondolok.En az ilyen Yorki meg ilyenekre,és azért,mert azok nem kutyának valók.
2014. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!