Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta szerintetek?

Fajtatiszta szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy bernáthegyi kiskutyám, elvileg fajtatiszta láttam a szülőket is de nincs TK-ja, kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Három hónaposan: [link]

Majdnem négyhónaposan:

[link]



2012. aug. 27. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De ha garanciát vállal és netán még is beteg lesz bár nagyon kicsi az esélye, akkor őt terhelik részben vagy egészben az orvosi ktg-ek.

Amíg van aki megveszi szaporítótól a kutyát addig mindig fognak újat szaporítani ha nem lenne kereslet nem tennék.

2012. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van. A következő TK-s lesz ha még veszek.

Kösz mindenkinek :-)

2012. aug. 28. 08:32
 13/17 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van már egy 3 éves hosszú szőrű bernáthegyi kutyusom, és most van egy 4 hónapos rövid szőrű bernáthegyi kiskutyám.Szerintem szép.A maszkja szépen megvan.Az első lábaiban nincsenek barna foltok.Én simán azt mondanám hogy fajtatiszta.Nekem mind a kettő törzskönyves.A törzskönyves kutya is lehet "selejtes", ahogy az emberekben is van elég sok selejtes.Ha nem szánod versenyre és nem akarsz tenyészteni, akkor szerintem felesleges a törzskönyv!!Megkérdezhetem a súlyát meg a méretét??
2012. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A pontos kora 4 hónap 10 nap, súlya 23 kg, marmagassága 54 cm. Szuka kutya.
2012. aug. 28. 14:30
 16/17 anonim válasza:
szerintem fajtiszta bernathegyi.
2012. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell a törzskönyv a kutyához ha a szülők azok, igaza van a kérdezőnek ha nem viszi kiállításra nincs szükség papírra.

Amúgy a törzskönyvről: tudok olyat hogy csalnak vele, pl. nem a valós életkor (1 hónappal későbbi születés) vagy nem a valós szülők kerülnek rá (másik apa neve kerül rá mert mondjuk egy fiatal kant használ fedeztetésre, a törzskönyvre pedig egy 100xos győztes kan kerül, aki már a lábán alig áll, fedezni már évek óta nem tud de az ő kölykei eladhatóbbak....) tehát semmire nem garancia a törzskönyv sajnos

amúgy láttam már pár bernáthegyit:) és ő tuti fajtatiszta

ha a kérdés az hogy Moszkvai lehetne-e : vannak pöttyei az arcán ebből a szempontból lehetne, de a moszkvai viszi a kaukázusi fajta fejformáját is magában, tehát kisebb fej, hosszabb orrész

2012. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!