Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvetlen a kutyám. Mit tegyek?

Kedvetlen a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve katpam kutyát. A nagymamámhoz gyakran járok vele. Neki is van két csivavája. Az egyik jól megvan a kutyámmal. A másik mióta megvan az én kutyám boldogtalan. Az én kutyám nem bántja őt, tiszteletben tartja. Ha morog rá, elmegy és békén hagyja. Mindkettővel egyformán játszottam. Az utóbbi időben romlott a helyzet. Mikor játszok vele (érdekes mindig csak ekkor), begörcsöl, és nem tud menni. Cukorbetegségre gyanakodtunk, de az állatorvos megmérte a cukrát és normális volt. Mióta nem játszok vele, nincsenek ezek a görcsök. Most már nem is eszik, pedig minden drága kaját, husit megpróbáltunk. Lassan elfogy, pedig még fiatal, 4 éves.

Kérlek, segitsetek. Köszi


2009. júl. 27. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy fájdalmai vannak,amit te nem veszel észre...Szerintem nézesd meg állatorvossal,és majd írj,hogy mi van...
2009. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj neki Béres cseppet adni, hátha attól enni fog.
2009. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább szervi, mint lelki probléma van a háttérben, hiszen a kutya a nagymamádnál él, ő a gazdája. Valószínű csak szerencsétlen egybeesés a másik kutyus érkezése és a betegség jelentkezése. Akár súlyos vitaminhiány is állhat a háttérben. Teljes állatorvosi kivizsgálásra van szerintem is szüksége.
2009. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
vidd el állatorvoshoz, hisz nem csa a meleg miatt lehet , hanem betegség miatt is!!
2009. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. holnap megyünk is állatorvoshoz.

melegtől, vitaminhiánytól tuti nem lehet. vitamint naponta kap. ez a gond pontosan egy éve kezdődött, télen is ez volt a baj. az első görcse után mentünk is dokihoz. vért vett tőle teljesen megvizsgálta laborban, semmit sem talált. de most ujjabban elkezdett nem enni. illetve eszik néha, csibemájat stb. de nagyon keveset.

2009. júl. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!