Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a kutyám vérzik nem eszik semmit.állandóan fekszik és mindig a hasát kell dörgölnöm!Nem hiszem hogy ellik bár kitudja!Ezért kérdem tőletek mit csináljak.Mi baja lehet???Próbálok neki segíteni egész nap dörgölöm a hasát mert mindig lefekszik előttem és tudom hogy ilyenkor ezt akarja!

Szóval mi lehet ez?



2012. aug. 31. 12:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Kedve:pocsék még sose láttam ilyennek,Inni iszik enni nem sokat!Nem tudom mikor tüzelt
2012. aug. 31. 13:19
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Az szép...Elleti, de fogalma sincs a tüzelés időpontjáról (akkor a fogantatáséról végképp nincs) és persze az ügyelet szót se ismeri...Jó gazda gondosságáról hallott itt már a kérdezők 90%-a?
2012. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
65%
Szerintem ellik vagy belsö vérzése van.A kutyák most szoktak tűzelni.
2012. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Lehet gennyes méhgyulladás, abba pár nap alatt simán belepusztul. Ha valóban méhgyulladás, és műthető, akkor levan a gondod a további tüzeléseiről!

Keresd meg, ki az ügyeletes állatorvos a körzetetekben, és hívd fel: [link]

2012. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Te komolyan felelősségteljes gazdának hiszed magad?

Vagy provokatív a kérdés, vagy te tényleg ennyire semmibe veszed szerencsétlen kutyádat... Nagyon sajnálom őt...

Sosem fogom megérteni, hogy ilyen emberek miért vesznek magukhoz állatot.

Ha nagyon érdekelne, hogy mi van a kutyáddal - aki szerintem lassan elvérzik és meghal - akkor kerítenél egy állatorvost, és nem itt kérnél távgyógyítást tőlünk.

2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Zsuzsanna.:) ***** válasza:

De nagy a hasa?

Hát szerintem gyomor vérzése van ügyelj mert hammar bele pusztul.

2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Igen nagy a hasa
2012. aug. 31. 13:26
 18/32 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, te nézed ahogy szenved a kutyád, mi ezért lecseszünk és még neked áll feljebb?
2012. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha szült már, akkor tudod, milyen az. Ez olyan? Betegnek tűnik? Állatorvosi ügyeletről hallottál már, vagy akár csak a telefonról, amivel bármilyen messze lévő állatorvos véleményét kikérheted? Játszol az életével és háborogsz tovább, vagy túllépsz ezeken, és elkezdesz végre a kutyára is koncentrálni?
2012. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%

Hát persze.... Tipikus buta ember, még mi vagyunk a rosszindulatúak, mert TE nem törődsz a kutyáddal.

Logikus.


Milyen retkes segítséget várd, mondd már el?

Azért hajtogatod a saját igazad, meg hogy segítséget kérsz, hogy ezzel is enyhítsd a saját felelősséged a kutyád szenvedése miatt - aki megjegyzem MIATTAD szenved - mondván, hogy te "mindent" megtettél, hisz még itt is tettél fel róla kérdést. Ettől még ugyanolyan lelketlen alak vagy.


Lehet véleményed szerint én rosszindulatú vagyok, de én legalább MINDENT megadok a kutyámnak és nem is szenved.

2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!