Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a kutyám vérzik nem eszik semmit.állandóan fekszik és mindig a hasát kell dörgölnöm!Nem hiszem hogy ellik bár kitudja!Ezért kérdem tőletek mit csináljak.Mi baja lehet???Próbálok neki segíteni egész nap dörgölöm a hasát mert mindig lefekszik előttem és tudom hogy ilyenkor ezt akarja!

Szóval mi lehet ez?



2012. aug. 31. 12:48
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nos a doki nem mondott semmit azt mondta semmi baja!Most már legalább a kutya eszik rendesen és a labdáját is vissza hozza(amit eddig nem tett meg)De olyan szomorunak látom pedig egésznap kinn vagyok vele!Minden finomságot megkap és többször viszem sétálni is mint eddig.De majd talán csak jobb kedve lessz.Most pedig örülök és megnyugodtam hogy nincs semmmi baja.Mivel nemsokkal ezelött egy másik orvosnál is jártunk és ő is megnyugtatott hogy szó nincs méh gyulladásról
2012. szept. 1. 12:39
 32/32 anonim ***** válasza:
És mitől vérzik?
2012. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!