Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Mi lehet ez? Talán elleni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a kutyám vérzik nem eszik semmit.állandóan fekszik és mindig a hasát kell dörgölnöm!Nem hiszem hogy ellik bár kitudja!Ezért kérdem tőletek mit csináljak.Mi baja lehet???Próbálok neki segíteni egész nap dörgölöm a hasát mert mindig lefekszik előttem és tudom hogy ilyenkor ezt akarja!

Szóval mi lehet ez?



2012. aug. 31. 12:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyu... nagyon gyorsan orvoshoz kéne juttatni. A leírtak alapján gennyes méhgyulladása van. Abba belehal 3 nap alatt. Minél előbb műtétre va
2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyu... nagyon gyorsan orvoshoz kéne juttatni. A leírtak alapján gennyes méhgyulladása van. Abba belehal 3 nap alatt. Minél előbb műtétre van szüksége, ha tényleg ez a baj. Én majdnem vesztettem el kutyát méhgyulladás miatt, pedig azonnal dokihoz került.

Próbáld meg orvoshoz juttatni, kérlek.

2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mondjak :jaa nyugodjon meg semmi baj biztos csak eleni fog és kész ennyi!
2012. aug. 31. 13:32
 24/32 A kérdező kommentje:
Amúgy a tiédnek is ez volt a baja?
2012. aug. 31. 13:35
 25/32 anonim ***** válasza:
27%
A kutyán akarsz segíteni, vagy magadon? Mert a nyugi, csak szülni fog rajtad talán segít, de a kutya attól még belehalhat.
2012. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
Lassan már fel se járok erre az oldalra.. ennyire gyök.ér fogyatékos emberek miért léteznek?? Remélem majd neked is lesz valami bajod rohadt nagy fájdalmak közt és a családod sza.rni fog rád... idióta, minek neked állat???????
2012. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nos a kedve visszatért de az orvos egyszerűen nem akar ideérni
2012. aug. 31. 14:08
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
ha odaért és kiderült mi a baja, írd meg légyszi
2012. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk méhgyulladás volt a probléma. Elvittük dokihoz, ki akarta kezelni, de másnap visszavittük, hogy azonnal műtse meg. Operáció után közölte, hogy a legjobb esetben is két napja lett volna hátra műtét nélkül. Akkor 8 éves volt a kutyus és még 6 évig élt utána.

Légyszi írd majd meg mi lett a kutyáddal, remélem minden rendben lesz vele.

2012. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Na odaért a doki?
2012. szept. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!