Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves szuka Beagle kutyust...

Fél éves szuka Beagle kutyust hogyan tudom a pórázra szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan-úgy mint egy rotweilert, vagy egy huskyt! Nem számít a fajtája!
2010. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azokat?:O
2010. júl. 8. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Röviden? Ráteszed a pórázt, és nem veszed le róla. Ha közben játszol vele, vagy mondjuk etetés idejére rakod rá a pórázt, gyorsan meg fogja szeretni. Persze a séta is elég motiváció szokott lenni ahhoz, hogy a kutyák megszeressék a pórázt.
2010. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

én szintén biglis gazdi vagyok. nekünk az a probléma hogy szoktassuk le a pórázról :D (mint lehet tudni, ők nem egyszerű fajták, a legnehezebb a póráz nélküli sétára való tanítás)

ezek szerint ti vagy mindig póráz nélkül sétáltok, vagy elrontottátok és eddig még soha nem voltatok sétálni. :S ha örökbe fogadtátok meg tudom érteni, de ha picinek hoztátok el és nem sétáltatok az sokkal nagyobb baj. és most már kb annyi idős, hogy ha kertes házban laktok, unatkozik bizony szökni fog. Jól sejtem hogy ő egy olyan kutya aki nem igazán volt átgondolva? azért lett megvéve mert milyen cuki? egy beagle nagy falat. rengeteget kell vele foglalkozni mind szellemileg mind testileg (lefárasztani) hogy jó kutya legyen és ne a szökésen agyaljon.

2010. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Igaza van az előttem szólónak!!!

A beagle temperamentumos kutya, erős, következetes nevelés kell neki.

Nem adsz neki enni, kb, egy napig, ráteszed a pórázt, majd egy falat virslivel a kezedben kimész vele az utcára.

Megfogja tanulni

2010. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pff, egy pórázra szoktatáshoz nem kell éheztetni a kutyát, pláne nem egy beagle-t, aki valószínűleg egy elszáradt kekszért is megcsinál bármit, nemhogy egy falat virsliért. Elég, ha nem kaja után próbálkozol vele, hanem előtte.
2010. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziaválaszokat...próbálkozunk...már kezd ügyesen sétálni..
2010. júl. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!