Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Román honfitársak! Nálatok...

Román honfitársak! Nálatok legális még a kutya fülének vágása?

Figyelt kérdés

Nálunk betiltották. Szerintem ez egy hülye törvény!

Lehetséges még nálatok ez a beavatkozás?



2012. szept. 1. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Tessék, megkaptad! Tüzes bicska! Tényleg annyira fontos ez, magyar honfitársam?
2012. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Romániában, Szerbiában is lehet fület vágatni! Viszont tuti találsz itthon is olyat aki megcsinálja, senkinek nem kell tudnia hol illetve ki csinálta ;-)


A sok hozzáértőnek üzenem semmivel nem fáj jobban egy fülvágás ami csak porc mint bármi más beavatkozás!!!

A törvény igaz, hogy tiltja a fül vágását de egészségügyi okokból viszont lehet;) azt meg nem mondja meg senki, hogy nem azért lett vágva !


Akárhova is mész legyen nálad egy kép ( fül ) milyen fület szeretnél!


Ha kiállításra akarsz majd menni vele sok helyen nem lehet, Magyarországon , Szerbiában, Romániában és pár országban továbbra is lehet vinni vágott fülű kutyákat!

2012. szept. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ilyesmit szerettem volna hallani!

Nos hát sok embert kérdeztem már nálunk nem vállalja senki.

A helyi állatorvos apám barátja beszéltek is de nem akarta vállalni. Azt mondta illegális és nincs is sablonja. Még én megpróbálok beszélni vele.Elkészítem a sablont amit meg is tarthat és egészségügyi beavatkozás lenne ez.

Ha nem akkor végül is Románia ittvan tőlünk 40kmre egye fene átviszem.

2012. szept. 2. 09:25
 14/19 anonim ***** válasza:
azt a sablont nem tudod elkésziteni ami a fül vágásához kell. Az egy orvosi eszköz. milyen fajta a kutya? romániába menj ki , ott megcsinálják. Nálunk már senki nem kockáztatja az engedélyét.
2012. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Amerikai staffordshire terrier.

A sablonja egyenes azt még eltudom készíteni.

2012. szept. 2. 18:18
 16/19 anonim válasza:
Megcsinálják azt Romániában is, itthon is, csak egyik országban sem legális. Ez EU-s törvény.
2012. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A körülmetélést nem akarják betiltani?
2012. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Romaniaban me'g legalis mind a ful, mind a farok vagasa (de hamarosan mar nem lesz az, ugyhogy siess).
2012. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
Magyar o.-n élek, és rendes dokik még itt is megcsinálják.
2012. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!