Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves fiú vagyok milyen...

13 éves fiú vagyok milyen kutyát ajánlotok 50m2 lakásba de viszont ne legyen nagy kutya ne túl dárga szép jól megnevelhető játékos?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2012. szept. 2. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kistestű menhelyi keverék. De persze a kutyatartás mindig pénz lesz, ha megbetegszik, az mindig drága, erre készüljenek fel a szüleid.
2012. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Menhelyi keverés, vagy pedig egy plüsskutya!
2012. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
*bocsi, keveréK ! :DDD
2012. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ennyi a kikötésed ments meg egy kutyust a menhelyről. Nekünk is onnan lett kutyánk és nem bántuk meg nagyon szeretjük és sokkal több szeretetet tud adni mint egy fajtatiszta és nem tudja hogy meghálálni azt hogy "kimentetted" a ketrecből.:) 13/L
2012. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
cavalier king charles spániel, angol v francia bulldog, westie, bolognai pincs, bichon havanese, mopsz, törpe schnauzer, törpe uszkár. Hirtelen ennyi, de ha egy bizonyos fajtát akarsz, akkor is jobb ha örökbefogadod, nekünk is így van labradorunk:))
2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menhelyi keverék :)

Nézd meg őket:

[link]


Off:

Nem értem miért kell ledegradálni a fajtatiszta kutyákat...

2012. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek a kis kölykök, amiket alexandra linkelt nagyon aranyosak, kis furik. Menhelyről olyan szép kölyköt tudnál szerezni, hogy még vissza is néznének utánad az utcán. Van még különleges színű kutyák is, ki lehet fogni az értékes darabot
2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
50m2 lakásba, abszolót semmilyen kutyát nem ajánlok, de mivel én is ilyen kölyök voltam mint te és én is a 60m2 es lakásba kaptam kutyát, így bátran ajánlom az angol bulldogot, de csak ha törődsz vele, és sétáltatod sűrűn, amúgy nem nagy mozgásigényű kutya, és általában szeretnek tvt nézni, az enyém pl ha wow ozok, mindig ott ül és nézi:) a guildben is szereti mindenki, mert team speak on is szokott "beszélgetni" az emberekkel:P
2012. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

53m2-en élünk egy bullmasztiffal, köszöni boldog :)

Foglalkozni kell vele, lemozgatni, tanítani és ő lesz a legboldogabb, hogy mindig a családjával lehet.

2012. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!