Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes berni kiskutyám nem...

11 hetes berni kiskutyám nem hajlandó megenni a száraztápot, valami ötlet, mivel vegyem rá?

Figyelt kérdés

Brit premium puppy tápot vettünk neki, először ízlet neki, de mióta rájött hogy létezik nedves kaja ( és házi maradék- anyósék jól tele etették) is csak azt akarná enni. Csak ezzel a táppal akartam etetni, de így nehéz hogy nem akarja enni.

Összeszoktam neki keverni a szárazat és nedveset úgy nagy nehezen eszegeti. Nem szeretném ha később se enné meg a tápot. Napjában többször elé rakom és ha nem eszi akkor elveszem, így viszont nem eszik annyit, ami a tápcsomagjára rávan írva napi adagnak. Mit csináljak adjak neki mást?


2012. szept. 3. 14:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van muszáj határozottnak lenni, ma reggel már az összekevert kaját sem akarta megenni, ugatott és ugráltál, hogy másféle kaját kér. Nem adtam neki, és a meglévőt is elvettem. Úgy fogom csinálni ahogy mondtátok, remélem azért estére fog enni, mert nem akarok éheztetni. Mégegyszer köszi a tanácsokat, nem szeretném ha finnyás kutya lenne.
2012. szept. 4. 09:30
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy kaja mellett nem halt még éhen kiskutya:) Enni fog,rá jön,hogy ez van,és nincs más! Okosak ők,ezért tudnak túl járni az ember józan eszén is:)
2012. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!