Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találnék sürgősen gazdit...

Hol találnék sürgősen gazdit a kutyáimnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen kutyák, és mennyiről beszélünk?
2012. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy három éves szuka pekingi keverék, és egy három éves kan tacskó(keverék).
2012. szept. 5. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
miért akarsz megválni tőlük? Egyébként menhely,hirdetés.....
2012. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Három év alatt nem tudtam őket szobatisztaságra szoktatni.Bűzölög a lakás,a lakók már szóltak.
2012. szept. 5. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Valamit akkor nagyon elrontottál..Hogy-hogy nem tudtad szobatisztaságra szoktatni őket?? (bocs,hogy kérdezek,de ez nekem nagyon furcsa)

Egyébként hirdetés,ismerősök között lehet körbe kérdezni vagy menhely,de ott nagyon sok kutya vár gazdára.

2012. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Naponta háromszor hordom ki őket,de mégis bepisilnek.Most oda tettem a vizes tájukat,ahova pisilni szoktak,de azt is lepisilte.Annyi féle tisztító szert próbáltam már ki,meg már a lilóleum is beszívta már a szagot.Már nincs semmi ötletem.
2012. szept. 5. 21:57
 7/15 sippara ***** válasza:
100%

Naponta háromszor???

Szobatisztaságra szoktatás (nem, mintha nem írtuk volna le ötezerszer):

1.) Két, MAXIMUM három óránként kiviszed a kutyát, lent vagy, amíg nem "produkál" valamit, majd nagyon megdicséred, jutalomfalatot adsz neki, össze-vissza simogatod és olyan hangon beszélsz hozzá, mint Mickey egér. Ha fent csúszik be baleset, AZONNAL és szó nélkül feltakarítod, flóraszeptes vízzel felmosol, majd sima forró víz, majd erős illatú törlőkendő - nálunk a domestos citromos iszonyata vált be. Addig ismétled a lépéseket, amíg a szag teljesen eltűnik, és/vagy befújod olcsó, de erős szagú parfümmel.

2.) A kutya elkezd rájönni, hogy a lenti pisi/kaki király dolog. Folytatod a jutalmazást, miközben elkezded LASSAN és FOKOZATOSAN nyújtani az időt két séta között (pl.: első nap: 2 óránként; második nap: 2,5 óránként; negyedik nap: 3 óránként; hatodik nap: négy óránként és így tovább). Lenti eredménykor az elején minden alkalommal, hónapokkal később egyre ritkábban kell jutalmazni, de teljesen ne hagyd el, később már elég nagy ritkán egy "ügyes vagy!". Ha bármikor visszaesést tapasztalsz, visszalépsz egy fokot (gyakrabban mentek le egy ideig), majd újra próbálkozol.

3.) A kutya szobatiszta.


HA egy éve lelkiismeretesen próbálkozol, és továbbra sem megy, felkeresel egy állatorvost, mert szervi gond lesz.

2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a hipó pl. arra ingerli a kutyát, hogy levizelje. És ez nem vicc.
2012. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ácsi... szerintem ezek a kutyák nem h.lyék...

nem bepisilnek, csak sz,rnak rád, már bocs.

itt a megoldás egy kutyasuli lenne.

de ha arra nincs pénzed, legalább könyvekből, sorozatokból próbálj meg javítani a helyzeten.


kutyasuli.hu

tukormodszer.hu

egyikkutyamasiknem.hu

klikker.hu


Jan Fennell könyvei

Korom Gábor: Neked Ugatok!

Vámosi Nagy Nóra: KLIKK!


Adj nekik és magadnak még egy esélyt...

úgy sem találnál nekik 1 hónapon belül új helyet, hacsak nem vagy olyan kegyetlen, hogy gyepire leadod őket, de akkor nem is mondom, mit kívánok...



Szóval fel a fejjel, a nyakamat rá, hogy nem szobatisztaság, hanem rangsorproblémák miatt úszik a lakás a pisiben.

Ezt pedig nem olyan nagy ördöngösség orvosolni.



Még egy kis kitartást, és sok sikert kívánok!

2012. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kölyökkorukban két óránként kivittem,de 10 hónapos korukra megunta.Kint mindig kapnak jutalmat.Itthon volt,mikor nem foglalkoztam azzal,hogy bepisiltek,de volt mikor kikaptak.Állandóan takarítok.Kiviszem az egyik amíg a másikkal kint vagyok képes addig is bepisilni,pedig előtte volt kint.Felmosom a pisit,de még fel sem mostam már megint ott a pisi.Legjobban az ecet vált be.Állatorvos szerint kicsi a hólyagja,de többször nem tudom ki vinni őket.Falkavezérség próblémánk nagyon sok van,de aszt szeretném csak elérni,hogy ne a lakásba végezzék a dolgukat.Menhelyre semmi pénzé sem adom!Nagyon szeretem őket,de félek,hogy a lakók kárt tesznek bennük.
2012. szept. 6. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!