Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találnék sürgősen gazdit...

Hol találnék sürgősen gazdit a kutyáimnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam,hogy talán egymás közt rivalizálnak és ezért végzik bent a dolgukat?Hogy tudnám megakadályozni?
2012. szept. 6. 01:17
 12/15 sippara ***** válasza:
Te is mondtad, hogy falkavezérséggel gondok vannak. Akkor talán azt kéne helyretenni nagyon sürgősen, mielőtt elvárod, hogy "viselkedjenek". Ha meg doki szerint nem bírják ki az egyedül töltött időt, akkor kutyapelenka - pláne, ha mindig ugyanoda pisilnek.
2012. szept. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni amit az utlsó, még ha le is harapják érte a fejem, KUTYAPELENKA (nem kell a kutyára adni, elég leteríteni!)! Sokkal olcsóbb és ugyanaz: gyógyszertárban kapható Tena ágybetét. 50 Ft darabja, én ennyiért vettem, lehet nálatok olcsóbb is. Nincs több idegeskedés, bűz, kutyátólszabadulás. Aztán lehet gondolkodni a problémák valódi megoldásán mert az a legfontosabb persze!
2012. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A többiek már szerintem mindent leírtak, mégegyszer nem ismételném. Annyiban tudok neked segíteni,ha kell neked Jan Fenell könyve szívesen átküldöm pdf-ben :)

Változtass a módszereken és remeélem nálad maradhatnak a kutyák, csak legyél te a falkavezér!

2012. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretheted a kutyáidat, ha ezért megválsz tőlük.A gyerekedet is elajándékoznád, ha rosszat csinál?

Egyébként meg SOSE a kutya a hibás, hanem a gazda!

Még be tudnád tanítani.

2012. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!