Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyát vennék Békés...

Husky kutyát vennék Békés megyéből nem túl drágán?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 14:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Mi az a nem túl drágán? Egy hobbi kutya is 60-70 ezer normális helyről,ráadásul Békésben nincs is olyan tenyésztő, akit ajánlani tudnék. Ha nincs pénzed kutyára, miért nem fogadsz örökbe?
2012. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
pl 30 a nem túl drága. mivel békésmegyében általában nem annyira drágák a kutyák igy gondoltam nem 60ért kapok. van mopszom és őt is 30ért vettem pedig az ország másik végén 60-70 a fekete mopsz
2012. szept. 8. 14:44
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
normális kutyákra országosan átlagosak az árak huskyt nem annyira tudom de egy hobby kutya bármelyik fajtában jó helyről átlagosan 60-120 ezer...ami ez alatt van az vagy hibás, vagy szaporítók kutyája vagy talán még a magyar fajták olcsóbbak
2012. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Akkor te egy koszos szaporítót keresel. Abban meg nem fogok segíteni.
2012. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nem koszos szaporítot keresek hanem Husky kutyááát mivel nagyon imádom és mivel a pénztárcám nem engedi meg hogy 120 forintot költsek egy kutyára így megteszi a 30-40 ezres is de ha nem akarsz segíteni akkor meg nem kell írni
2012. szept. 8. 15:06
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

Igazat adok a felháborodásodnak!

A 3-as, 4-esnek üzenem: nem csak az a kutya amit a " tenyésztő " igazi vagy mondvacsinált tenyésztési elvek alapján gyárt. Nem mindenki kiállításra akar kutyát, hanem egy kellemes társat keres aki esetleg lehet nem "ekte" fajtatiszta. Mellesleg vitatkozni lehetne, hogy genetikailag mi a jobb: egy agyontenyésztett fajtiszta, vagy egy " korcs".

2012. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

30-40 a szaporított kutya ára, ennyi,ebben nem tudunk segíteni.. keress egy olcsó expresszes hírdetést és reménykedj, hogy egészséges lesz és nyomokban hasonlítani fog huskyra ha mázlid van bár ennyi erővel jobb lenne ha menhelyen vagy fajtamentésnél érdeklődnél...

Normális kutya egészséges, fajtatiszta kutya ára 60-120 ezer forint, ez van.



[link]

2012. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Én azt ajánlom, hogy akkor inkább gyűjts rá. Én ausztrál juhászt szeretnék ami köztudottan nem a legolcsóbb fajta, de nekem a kutyám egészsége az lső tehát én is egy ideje gyűjtök rá, arra gondolj, hogy ha szaporítótol veszed ők nem figyelnek a betegségekre nekik általában aza lényeg, hogy minél olcsóbban felneveljék a kutyát és eladják jópénzért haszon érdekében.Most gondolhatod, hogy nagy a valószínűsége, hogy beteg lesz a kiskutya. És ha ez megtörténik mit fogsz tenni?? Mert az állatorvos nem 30ezer lesz hanem akár 60-80-100e..Jól gondold végig.. nem plüssállatot veszel.
2012. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát én vettem már egy mopsz kutyát szaporítótol 30 ezerért és nagyon gyönyörű semmi panasz rá teljesen egészséges másfél éve van nálam és eddig semmi panasz nagyon imádom. Sajnos tényleg nem tehetem meg hogy ennél drágább kutyát vegyek.
2012. szept. 8. 15:35
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem kötelező mégegyet venni,ilyen egyszerű. Hozz el a menhelyről egy kutyát,az nem drága.

Ez a mentalitás fog a sírba vinni engem ezen az oldalon: minél olcsóbban,minél közelebbről,a lehető legkevesebb gonddal járjon .. én meg azt mondom,aki nem képes utazni egy élőlényért aki 15 évig vele lesz,annak nem való állat,mert csak a saját igényeit veszi figyelembe.

2012. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!