Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint adjak kölyök...

Milyen vitamint adjak kölyök kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem prémium táp, és házi koszt (pl: hús + rízs) mellé?
2012. szept. 14. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nincs pénzed jó minőségű tápra akkor jó a házi koszt is,csak mindig kell adni mellé valami köretet,rizst,tésztát,répát,krumplit.és kiegészítésképpen kell adni a vitaminokat is. keresd a Lavet márkát,azon belül van multivitamin,csonterősítő, meg mindenféle

én ezt a kettőt ajánlom a kicsinek.

2012. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gf-600at szokták javasolni nagy kutyáknak jöhet jól izületi és porcbajok megelőzésére.
2012. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah igen kalciumot ne adj neki..
2012. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alice_L ***** válasza:
Ahogy mar mondtak a GF 600 porcerositonek nagyon jo, ezen kivul egy kanal olajat naponta tegyél a kajajara, és ne csak rizst hanem zoldséget is adj neki, egy rakas vitamin elbomlik 30-40 fok felett (azaz fozésnél) és csak frissen talahato meg.
2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha jó fajta tápot eszik kb, olyan 1 éves koráig, akkor nem kell neki vitamin... Bár Szerintem egy kis házikoszt nem árt.:)
2012. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A-D-E-K-B továbbá ásványi anyagokra, telítettlen zsírsavakra is szüksége van, egyeztess állatorvossal, pontosan mond el neki miből mennyit kap!

Jobban járnál szerintem mindenféle szempontból ha eleve egy kitünő minőségű tápot választanál....!

2012. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!