Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak fel van duzzadva...

A kutyusomnak fel van duzzadva az emlője! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
a kutyusom előző hónapban tüzelt elsőnek. eddig mindig fiú kutyusok voltak a családban, ő az első csajszi, tehát légyszíves ne nevessetek ki, h itt kérdezek! tegnap észrevettem, h a hátsó emlője fel van egy kicsit duzzadva. kb. mint egy 100 ft-os akkora. a többi is fel van, de nem annyira mint a hátsó. utánaolvastam, olyanokat találtam, h állvemhesség. ezt teljes mértékben kizárnám, ugyanis nem cipeli a plüssöket magával, nem védi őket. a gyulladást is kizárnám, ugyanis nem piros neki. több ötletem nincs. egyébként, h felduzzad neki egy icipicit ez normális?
2012. szept. 16. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érintkezett kan kutyával?

Én javasolnék egy orvosi vizsgálatot :)

2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy vemhes vagy álvemhes - egyik se jó irány a doki
2012. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem. ha sétálunk folyamatosan pórázon van, soha nem engedem el. tüzeléskor kerültük a kan kutyusokat. egyébként holnap mindenképp elviszem dokihoz. :)
2012. szept. 16. 20:46
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha álvemhes lenne akkor nagyon fel lenne neki duzzadva nem?
2012. szept. 16. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Állvemhes,nem kell feltétlenül plüssöket cipelnie! :)

Vidd dokihoz,mert gyógyszer kell neki!

2012. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenképp elviszem holnap dokihoz!
2012. szept. 16. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a doki elfelejtené mondani: a gyógyszer CSAK akkor hat, ha: elveszed a plüsseit, csökkented az étel adagját, sokat mozogsz vele és NEM simogatod, szeretgeted. A gyógyszer csak lerövidíti a "spártai tartás" szükséges idejét, de nem fog hatni, ha nem tartod be ezeket. Tapasztalat. Én nagyon pofára estem vele. :D
2012. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!