Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a nagy Taste of the...

Mi ez a nagy Taste of the wild mánia a kutyások között?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
mondjuk mert k*rva jó táp?
2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Irigykedünk, irigykedünk?
2012. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez szerintem nem mánia, csak tényleg jó táp és kevesen ismerik. Külföldön rengeteg jó minőségű táp van, csak kis hazánkban alig forgalmaznak és nagyon kevés a választék az igazán jó tápok között. Itt a royal, hill's stb. az etalon, míg a többi országban elég rossz véleménnyel vannak róla. Szerintem inkább legyen totw mánia, mint pedigree. Ja és régebben Acanát, orijent ajánlgatták állandóan, mert beltartalmilag az az egy táp volt a legjobb a piacon.
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi bajod a ToTW-vel?
2012. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más egy picit, mint a többi, pl csomó gyógynövény van benne, meg olyan zöldségek, gyümölcsök és persze hús, ami semmi más tápban nincs. Szerintem kicsit olyan ínyenc kaja a kutyatápok között. Na meg a tápértékelő elemzésekben mindig nagyon jó eredményt ér el.
2012. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ami jó, az elterjed, nem tudom, miért kell ezen csodálkozni.
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minőségi táp. Egyetlen problémája hogy drága. Ha kis vagy közepes kutyáim lennének azzal etetnék énis.. De mivel royalból is majdnem napi 2kiló fogy így nem engedhetem meg magamnak :/
2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet venni 1000 ft/kg körül is. más kérdés, hogy több, nagy kutya mellett még ez is sok.
2012. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!