Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt tényleg mindenki minden...

Itt tényleg mindenki minden nap sétáltatja a kutyáját?

Figyelt kérdés
Van hogy munka miatt pár napig nem tudom elvinni, de az udvarra bármikor kimehet. Itt úgy leszólják az embert, hogy minden nap vinni kett több órára, mert különben csúnya állatkínzó vagy! Ha beteg azonnal viszem állatorvoshoz, a legjobb szuper prémium tápot kapja, a nappaliban a fotelba alszik, de dolgozni is kell hogy ezt biztosítani tudjam neki.

2012. szept. 19. 14:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%

Lakásban lakunk, úgy hogy nincs sok választás, napi 4 séta.

De ha ti kertesben laktok, nem értem miért lenne probléma ,hogy ha nem viszed ki minden nap? Ha munka után foglalkozol vele, és hétvégén elviszed nagyobb sétára, az szerintem bőven elég.

2012. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
*2-3 naponta természetesen, nem 23 :P
2012. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
55%

Igen általában minden nap, de ha mondjuk annyira rosszul vagyok hogy nem bírok felkelni az ágyból akkor itt labdázunk bent, vagy a kertig kimászok...:)

2-2 és fél óra szokott lenni a séta..:) Ha valami közbejön akkor fél-1 óra.

2012. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Anno amikor panelban laktunk és volt kutyánk naponta minimum 3x muszáj volt vele lemenni!
2012. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te kérdező. És a kutyáim köszönik jól vannak! :)
2012. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

jó hát neked van udvarod az más! de pl aki panelban lakik az kénytelen levinni ha nem akarja hogy bepisiljen a kutya...


én se szoktam órákra levinni sétálni... 3-4 eü séta van ami annyit jelent hogy pisi kaki és jövünk is fel kivéve ha van lent olyan kutyus akivel szokott játszani, mert akkor hagyjuk őket játszani (már ha ráérnek a gazdik)


nem is kell órákat sétáltatni a kutyát.- kutyám rövid szőrü és kabát ide vagy oda télen, vagy ha esik az eső (vagy most reggelente mikor már szimplán hideg van) ő hoz haza minket mert neki fázik a sejhaja (esőt meg nem szereti)

2012. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől amúgy kérdezném hogy melyik legjobb superprémium tápról beszél. ^^ mert nekem volt olyan hogy beszélgettem valakivel és szóba került hogy milyen drágák a jó tápok.. és mondta hogy igen a pedigreenek is most emelték az árát.. onnantól szüneteltettem a beszélgetést
2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
nekem a pincsim utálja az esőt meg a havat. Amikor leesik az első hó hiszti van hogy ő nem jön mikor otthon hagyom 1-2napig utána megondolja magát egyből.. A kutyák nem porcelánból vannak ne bánjunk úgy velük..
2012. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
én heti 1-2 alkalommal szoktam. De nem is érzem, hogy többre lenne igény, kiviszem a kutyákat rohangálnak 4-5 kört a réten és már mennének haza, sokkal boldogabbak ha dobálom nekik a labdát a kertben. Igazán itt a külvárosban alapból sincs sok inger, 1 éves korig szoktam naponta sétáltatni és cipelem a kutyát körbe a városba mint a véres kardot. De felnőtt kutyáimon már semmi izgalmat nem látok se a séta alatt se előtte. Kirándulni szeretnek menni ha van rá lehetőség de pl ha beviszem őket a belvárosba akkor már pár óra után látszik, hogy mennének haza. Elengedni a városba nem lehet őket itt a környéken meg csak 1 helyen (ami egy kihalt mező) otthon pont annyira tudnak labdázni mint ott.
2012. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
17-es! Jó lehet nem ez a legjobb, erről lehet vitatkozni. De nekünk ez jött be a legjobban. Brit Care Adult Medium. Amúgy amikor hétvégén megyünk túrázni, akkor az egész napos póráz nélküli séta, rohangálás, labdázás. Szóval az csak a kutyáról szól. :)
2012. szept. 19. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!