Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet a kutyámnak lábszaga?

Miért lehet a kutyámnak lábszaga?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon bizarrul hangzik, de büdös a lába :D

Nem elviselhetetlenül, de többször érzem, amikor felemelem, megszagoltam, nem akartam elhinni, de lábszaga van (kistestű fajtiszta kutya).


2012. szept. 20. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És a macskáknál is.
2012. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a kutya izzadságmirigyei vannak a talpán, szagjelölésre is használja(kaparás) ez természetes, hogy kicsit sajtszagú:)))
2012. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is büdös a lába XD Azt hittem, hogy csak az enyém ilyen. Ő egyébként Havanese. ...de brutál erős a lábszaga:DDD Kb. mint egy férfié, aki lenyomott acélbetétesben 12 órát:D Írják itt, hogy a macskáknak is van, de nekem már vagy a 4. macskám a mostani és egyiknek sem volt és ennek sincs lábszaga.
2012. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A macskák nem rohangálnak annyit egész nap és mosakodnak is. De valószínűleg kevesebb izzadságot is termelnek, mert nekik vigyázni kell, hogy a nagyobb ragadozók ne tudják kiszagolni őket, követni a szagnyomukat. Míg a kutyáknak (farkasoknak) nem kell ilyesmitől tartania.
2012. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!