Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy neveljek egy...

Adonis007 kérdése:

Szerintetek hogy neveljek egy game pitbullt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a tájékozatlan, de milyen a játékpitbull?
2012. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a többi kutyát csak a szabályokat szigorúbban betartva
2012. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha game pitbullon azt érted, hogy később viadalokra szánt kutyát, akkor sehogy. Add be egy menhelyre, bárhol jobb helye lesz, mint nálad.
2012. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én tudom (nyugodtan javítsatok ki): A game pitbullok kifejezetten kutyaviadalra tenyésztett kutyák, természetesen illegális a "tenyésztésük". Úgy tenyésztik őket, hogy minél jobb "játékosok" váljanak belőlük kutyaviadalokon. Kölyökkoruktól kezdve "képzik" őket a harcra.


Na, én ezt tudom a game pittekről. Persze lehet ez csak szóbeszéd, és ne hülyézzetek le, ha rosszul tudom. Nem mozgok otthonosan a harci kutyák háza táján.

2012. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Uszítsd saját magadra, annak valószínűleg lenne társadalmi haszna. Bekerülnél a tévébe is, nem vonz a lehetőség?
2012. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen nevelésre gondolsz? Csak mert eléggé hangsúlyos a kérdésedben, a GAME szó. Amúgy, ha normális nevelésre gondolsz, akkor úgy, mint minden más kutyát. Ott ülsz a gép előtt, akkor keress rá a kutyanevelésre, és olvass könyveket róla. Ha anyagilag megteheted, akkor vidd kutyasuliba. Millió ilyen kérdés van itt is kutyaneveléssel kapcs.-ban, keress rá.
2012. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosíts a kérdéseden, mert kicsit félreérthető 1. hozzád került egy game pitbull és most meg akarod nevelni. 2.game pitbullt akarsz nevelni a kutyádból.
2012. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tyler913 ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a kérdező a game vonalú,kis termetű,nagyon szálkás alkatú kutyára gondolt. Ezekkel az a gond,hogy iszonyú pörgősek,napi több órás foglalkozást és aktív mozgatást igényelnek.Csak akkor tarts ilyet,ha van helyed és energiád a tartásához! A nevelés ugyanolyan,mint más kutyáknál,csak szigorú következetességgel kell betartani ugyanazokat az alapelveket.
2012. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
82%
Kösd fel magad egy fára úgy, hogy elérje a tököd és annál fogva rángasson, hogy szoruljon a nyakadra a kötél...
2012. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!