Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen kiskutyánk?

Figyelt kérdés

Német spiccet szeretnék,meg nővérem is,de a szüleim nem engedik....pedig én venném meg,és én gondoskodnék róla,de azt mondják hogy majd ha saját lakásm lesz...

hgyan győzzem meg hogy tényleg foglalkozom majd vele?


2009. aug. 1. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindent próbáltam :S

képeket is mutoghattam,áradoztam is róla,meg is igértem hogy én foglalkozom vele,de semmi

nem akarják h kutyaszőr legyen midenhol -,-

am köszi a válazokat

2009. aug. 2. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Na ne is mondd. Pont ugyan ez van nálunk is.Anya nem szeretné,apának min1,bátyám a régi kutyáról nem tudott de ezt se szeretné, nővéren örülne neki. Már van 1 foxink kint.Yorkit ,Westit,Csivavát nem szeretnének ,mert hogy akkor szőr lenne a házban,Berni pásztort,Skót juhászkutyát, Golden retrivert nem szeretnének mert nagytestű...( Sajna a szülők nem fogynak ki a kifogásokból) De én nagyon szeretném. Már január óta könyörgök de csak annyi sikerült hogy a régi kutyánk visszajöhetett a papáméktól ahol őrkutya volt. Neked még talán van esélyed.Nekem is jól jönne néhány tanács.
2009. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!