Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vizelt a kutyám a saját...

Miért vizelt a kutyám a saját fekhelyére?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, előtte 2 órával pisilt, 8 hónapos és 90%-ban szobatiszta. Itt leginkább azon akadtam ki, hogy a saját ágyába, mikor kutya ilyet nem csinál. Most akkor ez nem igaz, vagy nem is kutyám van?
2012. szept. 23. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tudta tartani? Mert ez esetben lehet hogy beteg... Figyeld hogy előfordul e máskor is ilyesmi. Egyébként biztos hogy kutyád van van:D
2012. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dehát előtte 2 órával pisilt! 8 hónaposan nem bír ki 2 órát? Máskor 9-et is kibír! Soha nem csinált még ilyet.
2012. szept. 23. 21:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tűnik betegnek, de ha megint előfordul, megmutatom dokinak.
2012. szept. 23. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfázott? Olyankor sajnos előfordul, hogy nem tudják tartogatni, és nagyon sűrűn kell, ha voltál már felfázva, tudhatod, hogy nem egy leányálom. De akár más baja is lehet, amitől ezt csinálta, nem kell rögtön hibáztatni a kutyát. Ha előfordul máskor is, mutasd meg dokinak.
2012. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lakásban van amúgy. Azért az a fura, hogy pont az ágyába! Mert azt gondoltam, az jelent valamit, hogy direkt oda. Mondjuk az is fura volt, hogy pont a lányom játszott vele és akarta eldobni neki a labdát, és ott állt az ágyában és közben elkezdett pisilni.
2012. szept. 23. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet, igaz, 4 hónaposan (ő is szobatiszta volt már, szóval ez nem szobatisztasági probléma). De akkor emlékszem, épp jöttek hozzánk idegenek, volt egy kis nyüzsi, tele volt a konyha, ahol a kutya kosara van, és szerintem egyszerűen zavarban volt, bizonytalan lett. El tudom képzelni, hogy nálatok is valami ilyen hirtelen rövidzárlat történt.
2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Mi van, ha azt jelezte: ez az én fekhelyem, menj innen!

Nálunk legalábbis birtokot jelölnek a kutyák a vizelettel. Szerencsére saját fekhelyre nem rémlik.

2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8hónaposan Már 10órát is simán ki kell bírnia. Lehet valamilyen gyulladás ami vizelet visszatartási problémát okozhat. Vagy lehet csak simán rosz nevelés mondjuk ez nem a te sarad az anyja hibája is lehet.. Bár ezt utóbi csak abban az esetben ha gyakran előfordul. Ami még lehet túl izgatottság mondtad hogy labdáztak. és attól.. ugye van olyan kutya aki akkor is bepisil ha meglát.. nem normális dolog de elődordul ez testi hanem pszihés probléma és nem állatorvos kell hozzá hanem egy jobb kutya iskola.
2012. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Soha nem csinált még ilyet. Most az egyszer. Suliba járunk, most alapfokra.
2012. szept. 24. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csaj egyszer akkor bármi lehet. Ne foglalkozz vele csak ha előfordult még egyszer
2012. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!