Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki kutyát vállal akkor...

Ha valaki kutyát vállal akkor vége a sokáig lustálkodásnak reggelente?

Figyelt kérdés
vagy ahogy nő a kutya szépen visszatérnek a nyugis reggelek...?

2012. szept. 25. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Off, de én tavaly decemberben csináltam egy görbe estét a kutyámmal, azt el kell mesélnem:D

A két ünnep között, nem volt olyan hideg, kitalálták a barátaim, hogy menjünk el sétálni itt a kerületben. Csak nekem volt kutyám (yorkshire) és 8-kor elindultunk 11 körül megálltunk egy kocsma előtt...azért kéne valamit inni. Ittunk egy rövidet (csak hogy ne fázzunk:D ) 2 sarokkal később pedig úgy döntöttünk, hogy beülünk a következő kocsmába. Mivel addigra a tequila megtette a hatását, voltam olyan pofátlan, hogy kérdezés nélkül bementem a kutyámmal:D Amúgy senki nem szólt, hogy nem jöhet be.

11-től hajnali 3ig ott voltunk, mondjuk a kutyám éjfél körül elaludt az ölemben. 3kor azt mondtam, hogy lépek, és hazagyalogoltunk, ami még olyan fél órás sétát jelentett.

Ne tudd meg, délután 15 órakor keltünk, még a kutyámnak sem volt kedve kimászni az ágyból, pedig ő nem ivott. Viszont mindketten marha büdös cigiszagúak voltunk (nem dohányzom, de a kocsmában volt füst rendesen) úgyhogy ébredés után előbb én fürödtem, aztán ő. És 8kor már ágyban voltunk:D

2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:))
2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Enyémek ugyan úgy alszanak délig hétvégén mint mi.
2012. szept. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

jó kis történet :D igen nekünk is volt ilyen nem is túl rég, hogy vittem magammal a bejglimet :D

de jó idő volt így kiülős kocsmát választottunk. 4kor értünk haza hajnalban, na aznap nem volt korán kelés :D

ő is aludt délután 1-ig mint mi :D

és amúgy teljesen random van amikor 5kor ébred de pl ma 9 kor ... :D nem állítanék hozzá órát.

2012. szept. 26. 13:23
 15/16 A kérdező kommentje:
ja és minden kedves válaszolónak mentek a zöldek (: köszönöm! ha vannak esetleg még storyk jöhetnek (:
2012. szept. 26. 13:24
 16/16 Takacs Evi22 válasza:
nekem yorkshire-om van,reggel amig alszok alszik velem.
2012. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!