Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségre lenne szükségem?

Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Hozzám került egy 2 éves kutya. Sajnos semmire nincs megtanítva. Egyetlen parancsot tudtam neki tanítani, azt is csak jutifalatért csinálja, egyébként nem hajlandó. Az útra is simán kimegy, nem marad mellettem, pedig mondom, hogy vársz, de a maradra se hallgat. Ha elengedem, és olyat lát ami neki nem tetszik( macska, vagy ember) akkor simán utána szalad, hiába ordítok utána, csak akkor jön vissza, ha megsimogatta az ember, vagy ha a macskát már nem éri el. Ugatást se hagyja abba, hiába kiabálok rá.

Hogyan tudnám engedelmességre nevelni? Minden kutya olyan okos itt a környéken, én meg szégyenbe maradok az enyémmel.


2012. szept. 26. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Roszúl vagy egyáltalán nem nevelt kutyát nagyon nehéz tanítani sok kitartás kell hozzá. Anyum kutyáját "vettem" át vagyis már én foglalkozok vele. Úgy ahogy nálad is őt is etetik az asztalnál stb.. ezzel meg kell küzdeni. Jah és hogy menyire kell kitartónak lenni :D 1évig tartott hogy megtanuljon leülni a patkánál magától és még mindig nem 100%os jó mondjuk ő egy palota pincsi nem az eszükről híresek ^^
2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem terrier keverékem van. Ő azért okos, csak nagyon makacs, és ha nem akar tanulni, akkor nem érdekli, hogy én mit szeretnék. Köszi a választ:)
2012. szept. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!