Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kószáló kuvasz nem enged be...

Kószáló kuvasz nem enged be az utcánkba?! Mit tehetek a felelőtlen gazdájával, no meg az ebbel szemben, ha fenyegetően viselkedik a kutya?

Figyelt kérdés
Szomszédom kb. 60 kg-s kan kuvasza rendszeresen kint kóborol az utcánkban. Mert kiegedik, "hadd séálgasson az a jámbor jószág!"... Ma ez a jámbor szerzet nem akart beengedni az utcánkba, mert biciklin jöttem, és nem ismert meg a sötétben. Elkezdett morogva, ugatva rohanni felénk - ugyanis ketten voltunk, a kétéves kislányom mögöttem ült. Leszálltam, és vártam, hogy megismerjen, de csak nem mehettem tovább, mert amint indultam volna, ugatni kezdett ránk. Végül a kiabálásomra előjött a szomszéd, és még neki állt feljebb, hogy mit hisztizek, az ő kutyájával nincs semmi baj! Nem tudom, mit tegyek. Van paprika spray-m, de nem szeretném kinyírni vele a kutyát. Persze a gyerekem és a magam épsége fontosabb. Tanácsok?

2012. szept. 26. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha lány vagy, valószínűleg mélyítened kell a hangodat. A magas hang a kutyák fülében a zsákmányállat szűkölése, és beindítja a vadászösztönt.
2012. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
ha mész kocsival nyugodtan üsd csak el és ha a rendőr kérdi miért tőrtént te mond azt hogy " én úgy tudtam hogy ilyen kutyának nem kéne kint lenni és a sötétben nem láttam " így neked nem lesz bajod hanem a szomszédot fogják inkább közre hogy " az a kutya meg is támadhatott volna valakit . . . " akár állatvédő vagy akár nem de a kislányod ha 12 lesz egyedül megy haza a suliból te meg dolgozol akkor lehet hogy halál is lesz a vége de te tudod
2012. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!