Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám remeg étvágytalan...

Idős kutyám remeg étvágytalan iszik nagyon vízet és egy helyben fekszik volt akinek ilyen baja volt a kutyájának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 18:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak 5 éves korában volt babeisiosisa, miután megkapta az injekciót hihetetlen gyorsan helyrejött. 9 évesen halt meg lépdaganatban, sokszor gondolok rá, hogy talán a babeisiosis szövődménye lett. Ha hasi térfogatnövekedést vesztek rajta észre hízás nélkül, ellenőriztessétek ultrahanggal, mert a lép kivehető a daganattal együtt. Sajnos én nem figyeltem oda eléggé és a daganat szétrepesztette a lépét és elvérzett.
2012. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszi.Ok
2012. okt. 4. 08:46
 23/27 anonim ***** válasza:
Mit tesztek rá kullancsok ellen?
2012. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én a Frontline spray-t használtam sokáig, de az nagyon nem vált be. Egyszerűen nem tudtam jól kiszámolni az adagolást. Ha jól rémlik, szőrhosszúság meg testsúly alapján kell kiszámolni a pumpálás számát. Valószínű rosszul számoltam ki, mert babeisiosisa lett. Utána az állatorvos a Frontline ampullát ajánlotta. Lassan 10 éve használom 5 kutyára, soha egyiknek se lett baja kullancstól, pedig elég kullancsos környéken lakunk.

Az ampulla adagolása egyértelmű. Meg van, hogy mekkora ampulla kell adott testömegű kutyára. Így már könnyű az adagolás.

2012. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mi a frontline cseppet adjuk neki
2012. okt. 6. 17:40
 26/27 anonim ***** válasza:
És mégis beteg lett? Vagy most kezdtétek el adni, hogy beteg lett?
2012. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem előtte nem kapott nyakörve volt biztos azért kapta el:((
2012. okt. 7. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!