Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar valaki velünk tartani?

Nem akar valaki velünk tartani?

Figyelt kérdés

Újpestre költöztünk és a kutyámnak nincsenek "kutyabarátai" A Baumaxnál lakunk.

19/l és egy 1,5 éves kan kutty


2012. okt. 9. 03:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A 4-es hozzászóló vagyok. Az 5-ösnek írnám, hogy még mindig a fiúkat szeretem, mert nem vagyok leszbi...amúgy, az én kutyám mindenkivel haver, ha találkozok az utcán egy másik kutyással, hiába nem ismerjük egymást, ha látjuk hogy kutyával van a másik, akkor már 20 méterről összemosolygunk, és megállunk egy két szó erejére, és addig a kutyák is "beszélgetnek" Így már nem egy ismerőst szereztem, és mindig megbeszéljük, hogy valamikor valahol összetalálkozunk, és elengedjük a kutyákat...
2012. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedvetek, sétáljatok erre: [link]


Az Óceánárok utca mellett folyik a Szilas patak, ez egy hatalmas füves rész, mindig sok kutyás van kint, és nagyokat lehet sétálni.

2012. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát igen a kis kutya-nagy kutya dilemma. Az enyém amig kicsi volt minden kutyához odarohangászott volna. Mos már "nagyfiú" - 2,5 éves - és már "válogat" a disznaja. Csak magafajta kistermetű, egyéb ilyen-olyan - tudja a manó - milyen kritériumoknak megfelelő kutyával óhajt játszani. Na meg persze a kölyökkori haverok is mindig szóba jöhetnek. Érdekes módon ott nem számít a méret:)
2012. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

08:13 vagyok.


Enyémnek is nagyon hiányzik a kutyázás. Most már ott tartunk, hogy ha (valami kozmikus véletlen folytán) belebotlunk egy másik kutyába, örömében bepisil az enyém. És ez nem jó neki, mármint hogy ilyen izgatott, stresszes helyzetté alakul egy másik kutya jelenléte. =(

2012. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12:10es! Igen, én is ezért aggódok, h egy kutya látványa már ilyen helyzetet szül, akkor ott valami nicns rendben. Holott "csak" annyi a baj, h sok a hülye kutyatartó, ami miatt az enyém is szenved.
2012. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Emlékszem még a régi szép időkre amikor minden délután,este 10-20 kutya összegyűlt,együtt játszottak.... nem,méret és kor nem számított.Sajnos azok a kutyák már nincsenek a gazdik is kicserélődtek :(

Most meg lehetetlen találni valakit.Nála ez sajnos agresszivitást váltott ki,azt szoktam mondani,hogy elfelejtett kutyául.Én megtaláltam a megoldást....egy éve vettem mellé egy kistestű kutyát,így mindig kéznél van egy játszótárs :)

2012. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Pit Staff mixem van, nem harap, de ezen a környéken csak réti négerek laknak, azokkal meg én szóba nem állok.

A kistestű kutyások messze kerülnek minket pedig nem evett kutyát az enyém. :DKöszi a válaszokat, itt lakom pár hónapja, normális kutyást ritkán találni, aki volt az meg elköltözött :S

2012. okt. 9. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!