Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az előnyei és hátrányai,...

Mik az előnyei és hátrányai, ha egy 3 éves kutyát veszek magamhoz, kicsi helyett?

Figyelt kérdés

Egy német boxerről van szó, kép alapján szerelem első látásra, infókat nem tudok róla. Szombaton megyek és megnézem.

Mik a hátrányai és előnyei annak, ha nem egy kiskutyát veszek magamhoz, hanem egy felnőttet, menhelyről?


Összeszoktatás cicával?

Nevelés? Ilyesmikre gondolok.



2012. okt. 9. 15:50
1 2
 11/18 szacsiga ***** válasza:
Ez abszolút kutyafüggő! Nagy mértékben rajtad áll vagy bukik a dolog. Hacsak nem sérült lelkileg totálisan szegény eb. De talán közveszélyes ebet nem adnak csakúgy házhoz. A kutyák tanulékonyak, ha jól kezeled akkor a megmentőjének, ételadójának és falkavezérének bármit megtesz. Még a gyűlölt ellenséget, a macskát is imádja a kedvedért. No nem mindet, csak a sajátját :) Nem kell vele kivételezni, mert jajj szegény mentett kutyuli. Figyelni kell rá, de szokja meg a rendet.
2012. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szacsiga ***** válasza:
A macska viselkedésén is sok múlik. Ha menekül, fogócskázni fog vele a kutya, vagy prédának tekinti. Ha nyugton marad a cica, max. fúj rá kicsit, akkor a mi kutyáink megtartják a tisztes távolságot :D
2012. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Boxer és amerikai bulldog? Júúúúúúúúj az nagyon szép lehet! Mindkét fajtát nagyon szeretem, akkor gondolom masszívabb, mint a boxer! Biztos lehet próbaidőre elkérni szerintem. Vagy esetleg kijön egy gondozó vele Hozzátok, nem?
2012. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs képed róla?
2012. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Még nem tudok semmit, szombaton megyek el hozzá :) De már nagyon izgatott vagyok :)


Róla van szó: [link]

2012. okt. 11. 17:41
 16/18 anonim ***** válasza:
HÁT EZ GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!! REMÉLEM, MINDEN OK LESZ!
2012. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi, én is remélem. Majd írok hétvégén, hogy mi volt :)
2012. okt. 11. 18:07
 18/18 A kérdező kommentje:

Lehet látjátok egy másik kérdésemnél is, de leírom ide is, mert megígértem.


Ma voltam nála, nagyon kedves volt, és hatalmas :) Képen nem is látszik mennyire. Sajnos beteg, nem tudják mi baja, de szinte biztos, hogy hazahozom. Addig is rendszeresen látogatom, nagyon remélem, hogy rendbe jön.

2012. okt. 13. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!