Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szerettél bele abba a...

Mikor szerettél bele abba a kutyás sportba amit a mai napig is űzöl a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Legyen az agility, IPO, flyball vagy akármi. Milyen esemény, élmény miatt tetszett meg az adott sport ?

2012. okt. 12. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak azokra vagyok kíváncsi akik aktívan versenyeznek, hanem azokra is akik hobbi szinten sportolnak valamit.
2012. okt. 12. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Én súlythúzni meg ipozni szeretnék majd vele. Esetleg majd terelni. A súlyhúzás a fajtája miatt(amerikai bulldog) Az ipo meg a terelés a kezelhetőség miatt. persze a terelésről még egyeztetnem kell mert nem 100hogy alkalmas rá. Eddigi tapasztalatot nem tudok írni.. Mert még nincs azért írtam azt hogy mit szeretnék majd :)
2012. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs adott esemény...én mindig akartam agilityzni. Mindig. Aztán amikor lehetőségem lett rá, elkezdtem. :o)) És pl. minden egyes VB, EO vagy lélegzetelállító futam alatt újra és újra szerelmes leszek ebbe a sportba. Fantasztikus!
2012. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a terelés. Igazából az tetszett meg benne, hogy a kutya számára is megfelelő mindennapi elfoglaltság, ha az ösztönök megvannak hozzá. Mellette nekem is munkát ad, a kutya etetéséhez nem kell a szomszédba menni vagy tápot vásárolni. Levágsz egy-két állatot, és sokáig kitart mindkettőnknek. Fentebbi amerikai bulldogosnak csak azt tudom javasolni, hogy vásároljon juhász- vagy pásztorkutyát és azzal probálkozzon meg, ne erőltessen egy fajtára olyan tevékenységet ami nincsen a vérében.
2012. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én agilityzem a kutyámmal, már nem igazán emlékszem mikor szerettem meg a sportot, neten olvasgattam róla meg videókat nézegettem. Nagyon sokáig nem volt a környéken lehetőség rá(vagy csak nem tudtam róla), meg az idősebb kutyám nem is lett volna rá alkalmas. De most a 2 éves colliemmal járunk szorgalmasan és egyre ügyesebb.
2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hobbiszinten kocogok és biciklizek a kutyámmal. Mivel nagy a mozgásigénye ezért választottam ezt a "sportot" Nekem se árt a mozgás, és neki se. Nagyon élvezzük mindketten.
2012. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amerikai buldogok marha terelő kutyaként is szolgáltak. azért gondoltam hogy megpróbálom.
2012. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!