Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudtok egy menhelyet ahol...

Nem tudtok egy menhelyet ahol lehet örökbefogadni stafi terriert? Vagy egy állatkereskedést?

Figyelt kérdés

#MENHELYET
2012. okt. 12. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%
"stafi terrier" Mi ezzel a baj? Ez olyan mintha azt írta volna a kutya helyett, hogy kutyuli és akkor már ne is akarjon kutyát? Várj! Írok privibe lehetőségeket. Én rotit szerettem volna már nagyon rég óta, mindenki lehurrogott, hogy miért menhelyről akarok, biztos nincs rá pénzem akkor meg ne akarjak kutyát, meg biztos szaporító vagyok, közben meg sajnos NEM 1 sokszor FAJTISZTA is bekerül ilyen helyekre. Én kitartóan keresgéltem, telefonáltam, e-maileztem, és egy idő után láss csodát megtaláltam akit kerestem. Egy tenyésztő adott le egy fajtiszta, törzskönyvezett felnőtt rotit, és ma már itt van velünk. Persze ki kellett fizetni a chip-et, a kombinált oltásokat, az ivartalanítást (lány nagy testű kutyánál nem 2 forint) de ha ennyit nem akartam volna rá áldozni akkor tényleg nem érdemeltem volna meg.
2012. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!