Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tehetném inger-gazdaggá...

Hogyan tehetném inger-gazdaggá a kutyám kenneljét?

Figyelt kérdés

Sajnos reggeltől 4-ig dolgozom, így csak utána érek rá. Addig viszont nem szeretném, hogy unatkozzon. Tettem be neki rágókákat, de látszólag eléggé megunta őket. Milyen ötleteitek vannak?

Köszönöm előre is.


2012. okt. 12. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem megy náluk a rádió, ha nem vagyok itthon. de egyébként meg reggeliznek, és alszanak amig haza nem érek.
2012. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem szereti a rádiót... Semmi zenét, hangzavart.

Na jó, de mégsem aludhatja át a napot rám várva...

2012. okt. 12. 20:28
 3/21 *Mangó* válasza:
100%
Nem tudom, mennyi időd van reggel munka előtt, de ha elvinnéd sétálni,futni, adnál neki egy-két feladatot még reggel abban jól elfáradna, utána adsz neki enni és nem fog unatkozni csak pihenni. Saját magát nem fogja elszórakoztatni egy játékkal sem.
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elsőként tisztázni kellene, hogy lakásban laksz vagy kertes házban? Én megelőlegezem, hogy lakásban laksz, de nem derül ki a kérdésedből. A visszatérve a lényegre, szerintem nagyon nehéz kitalálni a kutya számára elfoglaltságot míg haza érkezel,mert szinte biztosan megunja mindet. Azt viszont megteheted, hogy a pénztárcádba nyúlsz és veszel neki többféle játékot. Azt rendszeresen cserélgeted, csak egyet raksz be neki és nem hagyod előtte mindet. Ez egy ideig működni fog, de nem oldja meg végleg a problémád.
2012. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kertes lakásban lakom, de sajnos nem engedhetem ki felügyelet nélkül. - most ne menjünk bele, hogy miért -

Reggel alatt 6 órát értek, akkor ki szoktam engedni, hogy fusson pár kört, amíg el nem indulok. Adok neki reggelit és teszek be neki rágókát.

2012. okt. 12. 20:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kennelt igazán inger gazdaggá sehogy nem lehet tenni. Az egy ketrec, bezártság a kutyának. A kutyák nagy többsége, az enyém is ha nem vagyok otthon átalussza a napot.
2012. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

20:32 vagyok. Én azt javaslom az etetést ne add egyszerűen, tehát leteszem és kész. Hanem dolgozzon meg érte a kutya!

Szerezz néhány "agy tornáztató" kong játékot. Tudom nem olcsóság, de neked segíthet.

2012. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én inkább a reggeleit tenném ingergazdaggá, nem a kennelt. A kutya nem gyerek, hogy elbabázzon estig egyedül, ő javarészt aludni fog, főleg ha reggel elviszed egy fél órácskára, és megdolgoztatod kicsit. Attól ne tarts, hogy unatkozni fog, a kutyák eleve sokkal többet alszanak, mint mi, ha kint lenne a kertben szabadon, akkor is pihenne, csak máshol.
2012. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem kell a zenének üvölteni:) csak halkan szól, hogy valami mégis legyen. Reggel kis játék, utána reggeli, és alszik amig haza nem érsz. jobb hiján minden jólnevelt kutya igy csinál. Csak hétvégén pótoljátok be :)
2012. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is a lakásban van, ráadásul nem kennelben, hanem mozoghat(na) az egész kecóban. De ha egyedül hagyjuk, akkor szépen lefekszik a kis pokrócán, és szerintem egész nap lustálkodik.

Egy kutya nem fog egyedül szórakozni otthon. Azt az időt kell izgalmassá tenni, amit rá tudsz szánni.

Ja, és az, hogy kiengeded a kertbe, hogy fusson 2 kört, nem sokkal ingergazdagabb, mint a lakás.

Miért nem viszed ki sétálni az utcára, mielőtt elmész?

2012. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!