Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tart valaki lakásban labradort...

Tart valaki lakásban labradort? Nem panelban, de nagyobb lakásban, ahol van akár saját szobája?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3dik emeleten, a lakás egyszobás (tehát nincs nagyons aját szobája :o)))

Napi 3szori séta. Agility edzések. Valamint futni és úszni járunk. Szerintem jobb dolga van, mint sok kertben tartott fajtársának.

2009. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem én leszek az első aki lakásban tartja.A sok mozgás fontos, azzal nem lesz gond.
2009. aug. 6. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem miért kell szegény labradort kislakásra kényszeríteni. Mert ha vak, süket vagy vagy valami másért él veled, mert segítő kutya az más. De,hogy hobbiból dobozba kényszerítsd!


Ez olyan mintha téged arra kényszerítenének,hogy az autódban lakj.

2009. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

egyezek az előttem szólóval!nekünk van egy labradorunk,és egy németjuhászunk.szerencsére nagy a kertünk,jól megvannak kint.

egyetlen gond a labradorokkal,hogy átlagban 3x annyit esznek,mint más kutyák.és szegénykém még süket is:(

2009. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne süket a labrador?
2009. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
igy született.süket.
2009. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem arra gondolt, hogy a labrador fajta süket, hanem hogy az ő kutyája. Jajjistenem. Megfelelő mozgatás, foglalkozás mellett szinte bármelyik fajtát lehet tartani lakásban, nincs azzal semmi baj. Mondjuk egy kisebb termetű kutyával nyilván kevesebb probléma van, könnyebben lehet velük élni, mint egy nagy labival( értem itt: kevesebb szőrhullatás, kevesebb levert tárgy, stb), Aki azt állítja, hogy rossz a kutyáknak a lakás az nem ért hozzá. Sokkal jobb nekik, mintha kint van egy kertbe és rá sem néznek egész nap.
2009. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém kertesházi labi :) a nappaliban alszik, de normális idő esetén napközben kint van.

Ki kell fogni egy nem hiperaktiv darabot .. az enyém az :)

Javaslom nézz körül a retriever mentőknél, náluk vannak pár éves kutyusok, ők már túl vannak a rombolos korszakon. Egy 1-2-3 éves labi leamortizálja a lakásod ...

[link]

2009. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is kertben van a labink, és nem is lehetne bent tartani. Tud viselkedni, BH vizsgás,, nagyon-nagyon okos. Egyedül azért nem tudjuk bevinni, mert mikor örül (meg úgy általában is), annyira csóválja a farkát, olyan erővel üt, hogy egyrészt lever mindent, másrészt meg már kétszer eltörte a farkát amiatt, hogy odavágta ajtófélfának meg ilyesmiknek. Most ilyen bután áll a farka, van benne két törés :)

Egyedül ezért nem aludhat bent, de amúgy jól elvan kint, ha nagyon hideg van, akkor szorgos 'kutyautánjárkálással' bent lehet éjszakára.

2009. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekünk is van egy larador kutyánk,9 éves már.2 éves korátol lakásba van,nincs kimondottan külön helye,családtag,igy ö is használja az egész lakást.Amugy elötte kinti kutya volt ö,és nem szerette,sokkal nyugottabb lett miután bekerült.Semmi gond nem volt vele soha nagyon nyugott tipus,szinte egész nap alszik.Pedig van udvarunk,de esze ágába nincs kinnt lenni,hacsak nem mi is kinnt vagyunk.szerintem az ilyen fajta kutyának a legjobb az emberek a családja közelsége.És nagyon imádja a gyerekeket.Egy ,,gond,,viszont van ha benntartod,a sok ször mindenütt,de megéri mert sok szeretetet ad mellé.
2010. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!