Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap vettem egy Bichon...

Timiike K. kérdése:

Tegnap vettem egy Bichon Bolognes-t, a szore kisse sargas a labainal meg a fenekenel. Lefog majd kopni?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos,meg edeske es borzasztoan jatekos. ;)) Viszont a labainal meg a fenekenel kisse sargas a szore,kisse szagos is volt,szoval meg is furosztottem ahogy hazahoztam.. Remelem minden rendben,tenyesztotol vettem leszallitott aron szoval remelem semmi atveres.. Ti mit gondoltok? Picit felk...

2012. okt. 16. 09:14
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Melyik kennelből való?
2012. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hangzik túl jól... Az ürüléktől lehet sárga szóval nem tarthatták valami tiszta helyen , ha sok víz érte volna akkor meg rozsda színű lenne mert a víztől ha nincs megszárítva hajszárítóval oxidálódik. fehér kutyáknál ezt sajnos könnyű kiszúrni! A kiskutya meg tuti elég sokat lehetett pisiben, főleg ha még szagos is ! Egy tenyésztő nem szállítja le az árat a kiskutya nem egy romlandó készítmény! valószínű útban volt már neki!!!
2012. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok de , hogy a kérdésre is válaszoljak igen lefog jönni majd neki. Nyugodtan fürdesd meg és szárítsd meg jó alaposan. Ha nem jön le a sárgás rész akkor tegyél rá oda hintőport ne kamillásat mert az szárít és alaposan keféld át!
2012. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nem tudom pontosan mit jelent a sárgás, de úgy tudom, a bolognese sem hófehér, és a bézs jegyek megengedettek rajta.


Bár azt írod, h a lábai meg a feneke, ami gyanús h csak pisi, ha az akkor le kell kopnia.

2012. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszállított áron? Egyet fizet, kettőt vihet akció nem volt?
2012. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!