Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálják ennyien az...

Miért utálják ennyien az agarakat?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az agarat, mert nagyon szépek és elegánsak meg minden, de több ismerősöm utálja őket - személyes és facebook ismerősöm egyaránt -, ennek mi az oka?

2012. okt. 17. 19:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Több válasz NEM kell! Értem már ezt a dolgot.
2012. okt. 17. 21:04
 12/24 anonim ***** válasza:
A wippet és a kis olasz kifejezetten ronda,de a magyar az angol szerintem szépek.Az orosz agár meg mindig a kedvenceim között volt.A perzsa nekem nem jön be.
2012. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
:DDD
2012. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek. Az meg csak a lusta gazdi kifogása, hogy behívhatatlanok. Persze, melós dolog olyan tekintélyt szerezni előtte, ami akár a vadászösztönét is felülírja, de nem lehetetlen. Csak sokan evidenciaként kezelik, hogy behívhatatlanok és ezért meg se próbálják.
2012. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Szerintem meg gyönyörűek, a legszebb és legkulönlegesebb kutyák, elegánsak, egyéniségek. Nekem Ír farkasom van, az is agár:))))
2012. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sokat ülsz a facebookon:)

Az agár is egy állat, aki igazi állatbarát az nem mond ilyet!

2012. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Több válaszra nincs szükségem. Ezt hányszor mondjam meg?
2012. okt. 18. 12:57
 18/24 anonim ***** válasza:

Elindítottál egy kérdést, hiába nincs rá szükséged, fognak válaszolni, mert elhangzottak sérő dolgok, amiket jó helyre tenni.


Az egy dolog, hogy ízlések és pofonok, de például aki élőben nem látott az nem is tudja megítélni. Azt mondják rájuk vékonyak? A testtömeg/izomtömeg arány nálak a legmagasabb. Rendkívül jól felépített izomzatuk van főleg az angol agaraknak, Ők igazi atléták. Behívás? Úgy kell nevelni őket. Én bármikor be tudom hívni az agaram. Nyulat vagy macskát lát és behívhatatlan? Ahogy sok nem agár is.


Az agarak a kutyák leggyorsabb képviselői és igazi arisztokraták. Nem tudnék már más fajtát választani.


Akik utálják őket azok nem ismernek igazán egyet sem, vagy csak olyan tapasztalatuk van, ami nem mérvadó.

2012. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! Elég az ennyi megnyugtató válaszból.
2012. okt. 19. 08:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves 10 válaszoló, egy dolgot el kell áruljak a perzsa agarokról....Én 3 salukit tartok együtt cicákkal és szuper jól megvannak! Nem is tudod mennyire: [link]
2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!