Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok virtuális törzsköny...

Hogy tudok virtuális törzskönyvet késziteni?

Figyelt kérdés
sajnos a neten nem találok ehhez segitséget, vagy rossz helyen keresem:)

2012. okt. 17. 20:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki segitett:)))
2012. okt. 18. 06:41
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg egy másik oldal: [link]


De ha beírod google-be az adott fajtádat meg mellé azt hogy database akkor nagy valószínűséggel kidobja az adott fajta adatbázisát, és oda feltöltöd a szülők adatait (ha még nincs fent) és már össze is rakhatod a leendő kiskutyák felmenőit. A sok ostoba kommentelővel meg ne foglalkozz látszik hogy nem sok közük van a tenyésztéshez...

2012. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szia:) Igen köszönöm, bent vagyunk az adatbázisban, csak idáig az csinálta nekem ezeket, aki a honlapot üzemeltette.

én sajnos nem értek ezekhez a számitógépes cuccokhoz, csak klimpirozni tudok:) De már az egyik kedves kommentelő el is készitette nekem, csak babonából még nem szabad feltenni, majd 1 hónap mulva:) De köszönöm Neked is.

2012. okt. 18. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!