Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szégyen az ha az állatokat...

Szégyen az ha az állatokat sokkal jobban szeretem miért bármilyen más emberi lényt?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, már 9 éves és mindent megadok neki az életemnél is jobban szeretem. Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs, és az embereket nem szeretem.

Nekem a kutyám jelenti a boldogságot, esküszöm, én nélküle sehol sem tartanék. Szerintetek ez beteges? Remélem nem.



2012. okt. 20. 20:39
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Vannak emberek, akiket ugyanúgy szeretek mint a kutyámat. De nekem nem olyan a baráti köröm, mint egy átlagos embernek. Minél nagyobb arcok, minél vagányabban stb. Nekem rengeteg barátom van, de olyan akiket fel tudok karolni. És én minden embernek meg akarom adni azt, amit én nem kaptam meg anno. De rossz oldala van. Tudok azokat az embereket akik kigúnyolják aa másikat, már nem egyet megkerestem. És képzeld el elmondtam neki egy két dolgot és azóta szinte minden nap beszélünk ha találkozunk.
2012. okt. 20. 21:28
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nehéz élteted volt.

Az már egy jó dolog, hogy ide feljöttél és velünk, emberekkel kommunikálsz, nem csak a kutyáddal. Tehát valahol vágysz te is az emberekre, ez egyértelmű.

Az is egyértelmű, hogy csalódott vagy és félsz. Próbáld meg túltenni magad ezen a nehéz gyerekkorodon és tényleg nyiss az emberek felé. Az már más kérdés, hogy az ember nehezen talál igaz barátokat vagy egy igazi, életre szóló társat, a csalódások nem kerülnek el senkit, de megéri megpróbálni!

2012. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs"

Döntsd el, hogy akkor végülis normális életed van, csak sajnáltatni akarod magad, vagy nincs, de próbálod tagadni.

2012. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mondjam. Vannak barátaim, de nincsenek. Számítani egyikre se lehet, de mégis vannak. Kicsit bonyolult ez. :)
2012. okt. 20. 21:33
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Így már más a helyzet.

Én sem értem, hogy most akkor nincs senkid v vannak barátaid?

2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Akkor építsd le ezeket az embereket, egy barátság akkor működik jól, ha oda-vissza alapon működik a dolog.
2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Amire nem lehet számítani, az nem barát. A barát egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy számíthatsz rá :)
2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom hogy mondjam. Létezik olyan hogy viszonzatlan szerelem. De ez meg viszonzatlan barátság. Próbálok egy kicsit barátkozni dehát általában csak addig kellek mint barát ameddig segíteni kell. Aztán utána hajlamosak elfelejteni.
2012. okt. 20. 21:39
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan barátokat, akiket tényleg érdekelsz, utána rájössz, hogy sokkal jobb velük.

Nekem is vannak ilyen "barátaim", na ők a haverok. Ha bajuk van, meghallgatom őket, próbálok segíteni, de helyén kell kezelni a dolgot, tisztában vagyok vele - ahogy te is -, hogy ez ennyi és nem több. Ők az ivócimbik, ha pl. beülünk valahova, jó fejek, bírom őket, de ennyi. Mellette vannak barátaim is, akikre tényleg számíthatok. De egyet tudok, az életben igazán csak a szüleire számíthat az ember (legalábbis én), bárhol máshol érhetik meglepetések.

2012. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is így gondolom. De akkor már elmondom hogy a kérdést miért tettem fel.

1. Ezen én már rég túl vagyok. Rossz gyerekkorom volt tény, de legalább megerősödtem.

2. azt mondom hogy nem sűrűn az igaz, de el járok a haverokkal valamerre.

3. Nem azt akartam elérni hogy most sajnáljatok isten ments! Én tanulságnak írtam le, hogy mennyivel szebb lenne a társadalom ha mindenki kicsit gondolkodna mielőtt beszélne nem? Nem akarok itt tökéletesnek tűnni, én sem nagyon gondolkodok mielőtt beszélek.

De ami igaz nagyon szeretek segíteni főleg az időseken. Ott ülök a buszon és akkor gondold el a fiatalság kineveti az öreg asszonyt. És magamat látom azokban akiknek segítség kell.

Na jó az a lényeg, hogy átestem a depressziós koron, még mindig a kutyám a mindenem, de azért egyre többet vagyok társaságban.

2012. okt. 20. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!